Gå til innhold
Hundesonen.no

God på Word? Trenger hjelp!


xxx12345
 Share

Recommended Posts

Er det slik på kapittel 1 også? Prøv å høyreklikk på overskrift 1 å se på innstillingene, om strekken er der. Deretter oppdater innholdsfortegnelsen. :)

 

EDIT: Ser jeg misforsto.. :P Prøv å oppdatere litteraturliste kanskje? Eventuelt un-do knappen :lol:

 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

21 minutes ago, Line said:

Det dukker opp når det blir tosifret bak det første punktumet ser jeg. Når jeg fortsetter på neste kapittel med 3.1. så dukker det ikke opp, men når det sto 2.11. så kom streken.

svarte det i studentråden. 
Tipper det har med instillingene på de hvite "trekantene" som er markører som foteller hva som skjer når du når det punktet, eller trykker på tab.
Er min erfaring at det ofte er de innstillingene som er på bærtur.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

8 minutter siden, Snøfrost skrev:

svarte det i studentråden. 
Tipper det har med instillingene på de hvite "trekantene" som er markører som foteller hva som skjer når du når det punktet, eller trykker på tab.
Er min erfaring at det ofte er de innstillingene som er på bærtur.

Jeg kan ikke se at plasseringen på de trekantene er noe annerledes på den linjen. Uansett, jeg løser det ved å bruke en tabell istedenfor. Det kan jeg :P 

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

37 minutter siden, Symra&Pippin skrev:

Har du ikke en dataperson på jobben som kan sjarmeres til å svare på sånt på en fredagskveld? Jeg har min jobbdatadude på FB, det er gull! (Vet ikke helt om jeg kan spørre han om å hjelpe deg da :lol: ).

Jeg hadde helt sikkert fått hjelp om det ikke var fredag kveld :P 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Ja, det ble tre dager av 2025 det... Så her må det oppdateres med nye mål for 2025 for frøken Lilje: Blodspor: - Starte AK Nosework: - LGT - Merkeprøve(r) Kurs: - Passering - Nesearbeid (spor/søk) - Apport for moro skyld?    
    • Mitt forslag er å døyve smertene med en ny valp eller en voksen omplassering med en gang hun går, så slipper du ha det helt ****** alene. Jeg har prøvd begge deler. Det var mye bedre for meg å ha fokus på ny hund med en gang enn å få tid til å savne. De er jo alltid der i minnene og en savner dem, men en ny som krever oppmerksomheten tar den verste brodden ut av smertene. Personlig kunne jeg aldri hatt en ny som liknet for mye. Det blir awkward for meg. Andre velger samme homogene rase om og om igjen. Jeg synes ihvertfall det er langt bedre å ha ny hund å ta meg av med en gang, enn å være uten i lengre tid.
    • Haha, kattejaging er nok ekstremt krevende. Men jeg var impornert over Grisha Stewart som fikk en jack russel til å ikke jage ekorn ved bruk av BAT (behaviour adjustment training, egentlig et litt teit navn på en metode siden mye trening er nettopp for å justere adferd, men det er nå det det heter). 
    • Han har helt rett! Når de er over 10 får de lov å gjøre som de vil! (I min bok)
    • Det er vanskelig å akseptere at de begynner å bli gamle. Det er mye mer vi kan gjøre for hundene nå enn de gjorde før i tiden, selv om jeg også synes det er urimelig å holde dem i live "så lenge som mulig" for egen del. Men så lenge vi faktisk kan lette livene deres i alderdommen så gjør vi jo helst det. Jeg antar at hun er fulgt opp og sjekket hos dyrlege siden hun går på rimadyl. Jeg er usikker på om det kan (eller bør) kombineres med librela eller andre smertestillende mot forkalkninger, så sjekk det. De siste årene hadde jeg månedlig fysioterapi for hundene, og kan anbefale det. En hundefysio kom hjem til oss og masserte og behandlet stivheter i kroppen, og hundene var betydelig bedre av det. 13 år er en anstendig alder, og jeg tenker nok at uansett alder så er det nok dessverre på tide å innstille seg på at hun ikke kommer til å leve evig.  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...