Gå til innhold
Hundesonen.no

Tur på Brusand


Anne

Recommended Posts

Skrevet

ååå så flotte bilder:)

*kine pakker snippesken og flytter*

Samme her! Sååå fint! Og kjempebra bilder av råflotte hunder! Shaylee er jo bare helsøt :o

Skrevet

ååå så flotte bilder:)

*kine pakker snippesken og flytter*

*er ikke plass til mer enn meg i snippesken, så hiver ut alt kine har pakket for jeg skal med*

Så fiiint det så ut da...! Heldige dere er som har slike steder!

Skrevet

Så herlige bilder, spesielt det av Aro og Shaylee som drar i hver sin ende av den fjæren.. Hihi, jeg flytter ikke såå langt unna til sommeren, det blir kjempedeilig!

Skrevet

Så nydelig Anne! Tror jammen jeg ikke har gått på brusand? ligger den lengre ut enn Bore?

Calina og Kine: HVA er en snippeske!?

Skrevet

FLOTTE bilder :o

Du er dyktig til å ta bilder!

Hundene dine er Nydelige, har spesielt falt for Shaylee :o

Dere så ut til å ha en flott tur :o

Skrevet

Så nydelig Anne! Tror jammen jeg ikke har gått på brusand? ligger den lengre ut enn Bore?

Calina og Kine: HVA er en snippeske!?

Det er den stranden som ligger ved Ogna camping ;)

Så alle som skal på Hundesonenferie i Rogaland, denne stranden er det vi skal på!!!

Skrevet

Jæææren.. ? ;) Var der i sommer, ble helt forelsket. Kjempespesielt sted! ;)

Fine bilder. Og fine hunder.. Den lille terrieren din er utrolig søt! Ser ut som en bustete, liten kosebamse! ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...