Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Pluto er en 14 måneder gammel blanding av flat og bc. Han er innbrakt til Sveberg dyrehospital (Malvik, utenfor Trondheim) for avliving på grunn av eiers sykdom. Dyrehospitalet prøver nå å finne først et foreløpig fosterhjem, han kan ikke være på klinikken over lengere tid, og så et varig hjem.

13654207_1183693474995746_83453075331624

Flere opplysninger på FB-siden til Sveberg dyrehospital. Spre det gjerne på egen FB-side!

Guest lijenta
Skrevet

HAn fikk meg til å dåne. Godt jeg skal jobbe i hele sommer og ikke får løning før i august

Skrevet
1 minutt siden, lijenta skrev:

HAn fikk meg til å dåne. Godt jeg skal jobbe i hele sommer og ikke får løning før i august

Jeg tipper det ikke er snakk om betaling hvis de finner et godt hjem! :)

 

Guest lijenta
Skrevet
Akkurat nå, Symra&Pippin skrev:

Jeg tipper det ikke er snakk om betaling hvis de finner et godt hjem! :)

 

Joa men nå så er det så lite at de ca160 milene med bensinutgifter er for mye også. Det er lenge å gå fra ca st.hans og kursstønad til 12 august før jeg får lønning så jeg tør ikke ta sjansen. Typisk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...