Gå til innhold
Hundesonen.no

Kjendisfarmen.


Hampus
 Share

Recommended Posts

  • Svar 186
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg har fått bekrefta at jeg virkelig ikke klarer Kari, hun er bare ufordragelig. Hun som liksom skal være feminist, går inn for å bruke hersketeknikker mot de andre damene (diskusjonen med Aylar). Ik

Sier seg selv at det er noe suspekt med et hus hvor det bor en giraff.

Ja en del av barndommens minner ble direkte knust nå ... At han var en slik dust, og med alt det teite føleriet han drev med rundt Tore, fikk meg nesten over kanten. Veldig kleint med coaching greiene

Posted Images

Den minst kjente kjendisen, Jarl er den mest PR-kåte av alle på farmen!

Synd han ikke røk ut for han driver meg til vanvidd.

I morgen kommer disse to damene å skal kjempe om å bli med på moro også. Håper Ida blir storbonde nå, og velger Jarl på ny[emoji28]

Sent fra min SM-G925F via Tapatalk

  • Like 5
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest *Kat84*
4 timer siden, Pringlen skrev:

Litt av hyggen med kjendisfarmen er jo at alle har alt de trenger, og ikke tenker konkurranse. Vel, bortsett fra Jarl, for han har gått konkurs, eller noe :P

http://www.nettavisen.no/nyheter/jarl-goli-begjrt-konkurs/3423297851.html

Det forklarer jo en del. Han er jo skikkelig Gollum slik han sikler etter å vinne. Det er nesten som jeg hører ham hvese "myyy preesciouussss". 

2 timer siden, Chako skrev:

Den minst kjente kjendisen, Jarl er den mest PR-kåte av alle på farmen!
 

Det er jo en måte å bli lagt merke til. 
Men spørs om det er rette måten å gjøre det på. Hav enn de sier, så er ikke all PR god PR. 

Ut fra teaseren de viste etter programmet i dag blir det virkelig interessant å se Linni Meister som bonde. 
Snakker om å være malplassert. :lol: 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Visste ikke om jeg skulle le eller bli gretten under tvekampen, men ble mest gretten :P . Idiotisk av Lars å velge øksekast, han lot seg provosere og valgte feil taktikk. Han hadde hatt en mye bedre sjans med kunnskap, men han prøvde å "tøffe" seg av en eller annen grunn. Du så jo ganske greit på de to første kastene at han hadde null peiling på øksekast :lol: . Men, nå har de andre sett hvordan Jarl er, håper de ikke glemmer det med det første. Sjukt smart å kvitte seg med kokken som lager god mat til alle. Han hørtes jo helt paranoid ut med alle de konspirasjonsteoriene sine. 

  • Like 8
Lenke til kommentar
Del på andre sider

På 16.1.2017 at 11:14 AM, Snoffe skrev:

Syntes også det er veldig rart å kvitte seg med "matfatet". Det er jo den siste de burde ha hevet ut før finalen liksom. 

Spennende med utfordrerene :lol: ser ikke helt for meg Linni Meister stå å grave drit, men igjen det gjorde jeg ikke med Petter heller :lol:

 

Synes Linni gjorde en dårlig figur jeg.

Har hatt sansen for henne i andre TV-program, men nå virket hun omtrent bare lat og litt dum altså.

Så faktisk for meg at hun skulle overraske mange med å være en dugelig gårdskone, og så var det vel mer jeg som ble overrasket...:D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

8 minutter siden, Hampus skrev:

Synes Linni gjorde en dårlig figur jeg.

Har hatt sansen for henne i andre TV-program, men nå virket hun omtrent bare lat og litt dum altså.

Så faktisk for meg at hun skulle overraske mange med å være en dugelig gårdskone, og så var det vel mer jeg som ble overrasket...:D

Enig. Jeg har likt Linni godt i andre serier, men syntes det er litt dårlig å sluntre unna første dagen som utfordrer. Men hun har jo tydeligvis en plan :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest *Kat84*
Akkurat nå, MarieR skrev:

Heiet på Marna jeg, men nå er jeg overhodet ingen fan av Linni :P 

Og nå kan godt Jarl tape den tvekampen syns jeg! 

Ja, de hadde hatt mer behov for hun som faktisk tar i et tak og bidrar fremover. Det blir ikke enklere fremover akkurat. 

Og helt enig; Nå kan Jarl godt tape! Fy søren for en furtete tulling han fremstod som i dag! :thumbsdown:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

De fjernet jo Marna fordi hun var en konkurrent. Dette er jo en konkurranse om man vil eller ei. Marna måtte gå, mens lille Meister kunne få bli. 

Jarl velger sikkert Lavrans denne gangen og jeg tror det er dumt å velge en toppidrettsmann :P Eller så går han etter Lotepus, hvilket også er dumt, for den mannen er M-A-N-N og lar seg ikke pille på nesen. Petter kan man ta senere, han kan henge med på lasset som Meister (selv om han har overrasket både seg selv og alle andre der inne) Eventuelt så går han etter Tore denne gangen og det er vel egentlig ikke lov? (sånn i forhold til sonen-reglementet?) 

Sånn ellers, Lothepus har ødelagt alt for seg selv, imaget hans er nå ødelagt av farmen og jentene der :P 

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg tipper han velger Petter. Han er en humørspreder i gruppa, og da får han samtidig gjort Lothe og Lavrans forbanna. Samt at Petter kan bli litt for dristig i valg av gren da han vil bevise hva han har oppnådd med prosjekt mann.

Sent fra min SM-G925F via Tapatalk

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest *Kat84*
5 timer siden, Red Merle skrev:

Hu ene som trakk seg etter noen dager.. Var ikke det hu bloggeren som mente malamuter skulle denges? 

Var det henne? 
Like greit at hun kom seg tilbake til skauen da. Får da være måte på hva slags personer som skal profileres på TV...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest *Kat84*
16 minutter siden, Justisia skrev:

Jarl tør ikke velge Lothe. Han er feig og går for Tore eller Petter, kanskje Lavrans. 

Det tror jeg også. Hans mål er å være der i finaleuka. Da kan han ikke gamble på å velge ut de sterkeste først. 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Måten Jarl forsvarer valg lærte vi jo forrige gang at bare er bullshit. Så selv om han sier på klippet "jeg velger en som er ekstremt sterk mentalt" eller noe, så kan det være hvem som helst av dem. Håper uansett at den han velger ikke blir like provosert som Lars, og velger en smart gren for seg selv. 

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest *Kat84*
Akkurat nå, Justisia skrev:

"Du er den sterkeste her inne Petter" :blink:

:lol: 

Han er så sleip og frekk at det er bare komisk! 
Håper han ryker ut i dag. Det egoet hans er bare irriterende :P 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • https://www.spleis.no/project/445754 Jeg har null venner å minimalt med familie så jeg har ingen nettverk så håper på at dere kan være så snille å hjelpe meg å dele. Forventer ingenting og setter ekstremt stor pris på all hjelp vi får ❤️ Bucky kom inn i livet mitt som en liten sjarmør med et stort hjerte. Han er min bestevenn, min lille baby og midtpunktet i livet mitt. Han har gitt meg utallige smil, trøstet meg når livet har vært tøft og spredd mye glede til alle han møter Etter jeg kom hjem fra operasjon på Jack (andre hunden min) på tirsdag så jeg at Bucky ikke var i form å det var rett inn på dyresykehuset med han. Viste seg at han hadde svulst med veske i buken. Etter en rekke prøver og bilder så kom de frem til at han har kreft i leveren. Jeg tokk da valget i å prøve å gi han en kjanse da han fortsatt har mye livsglede igjen. Han ble operert på torsdag og de fikk ut hele kreften. Han mener at det er den possitive typen men vi vet ikke mer før prøvene kommer tilbake om 3-5 uker. Han så heller ikke tegn til noe flere kuler men vi må ta ct om noen uker/måneder igjen for å se om det er flere inni leveren. Men så langt så virker alt bra å jeg får kanskje hente han hjem i morgen ❤️ På tlf i sta så nevnte veterinæren at regningen er nå på nærmere 90 000kr (ink ligge over til mandag). Jeg har igjen ca 50 000kr på forsikringen i tillegg til noe på buffer konto men det er ikke nokk da jeg måtte ha en operasjon på Jack som blir delvis dekket og har måtte ut med en del penger i sommer da hvitevarer røyk og måtte spyle tett rør osv.. Så har valgt å prøve å spørre om hjelp selv om jeg syns det er flaut å ikke liker å spørre om hjelp..  Har over lengre tid prøvd å selge det jeg eier på finn uten hell så tviler på at jeg plutselig får solgt noe mer der nå, skal prøve å male bilder å selge men sliter mye med kronisk migrene utmattelse depresjon osv.. så vet ikke hvor mye jeg får til der. plukker også sopp på bestilling men var helt tørka ut når jeg skulle inn å se på onsdag så max uflaks. Har også valgt å kutte ut behandlinger,legetimer og medisiner fremover for å ta vare på Bucky å få betalt ned det jeg evt må ta opp i lån  
    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...