Gå til innhold
Hundesonen.no

Maling


Hunter

Recommended Posts

Skrevet

så utrolig flink du er da!! jeg liker å holde på med maling, men mest glassmaling for det er det jeg er flinkest til, men er jo en type maling det også :rolleyes:

det øverste bildet ditt var jo bare sååå fint da (var fint det andre også altså :P ) du er heldig som har den kunstnergaven ;)

Skrevet

Kjempefint!!

Selv så liker jeg å male gips figurer (slike som er helt hvite som en maler på farger selv)...To som jeg har malt:

ugle.jpg

teddy.jpg

Skrevet

OOOhh! *klappklapp* De var kjempeflotte. Prøvde meg på gips i barndommen, men det

ble en relativt kort karriere kane en vel trygt si... :P

Skrevet

Så flinke dere er! Du fanget virkelig godt blikket til den westien!

Jeg elsker alt som har med blyant og pensel og gjøre! Kunst og håndtverk på skolen er noe jeg virkelig nyter!

Skrevet

så flinke dere er.... for meg er strekmennesker en utfordring... helt sant,, jeg misunner dere som får tegningene deres til å ligne på noe som eksisterer og på dere som klarer å male innenfor linjene... :P

Skrevet

så flinke dere er.... for meg er strekmennesker en utfordring... helt sant,, jeg misunner dere som får tegningene deres til å ligne på noe som eksisterer og på dere som klarer å male innenfor linjene... :P

hehe, HELT enig! :P

Skrevet

Jeg er ikke flink til å verken male eller tegne.

Men har en søster som en veldig flink..

Legger til noen bilder, så håper jeg hun ikke har noe i mot det.. :P

Løven malte hun til meg til jul.

Tigeren malte hun for ganske så mangen år siden faktisk, samme med tegningen av skjellet.

Skrevet

WOW!!! Masse flotte prestasjoner her!!!! ;)

Her er bilder av noen av de tingene jeg lagde av trolldeig til jul..

Trolldeigting010.jpg

Trolldeigting009.jpg

Trolldeigting012.jpg

Trolldeigting008.jpg

Trolldeigting005.jpg

Trolldeigting004.jpg

Lagde masse mere, men glemte å ta bilder av de før jeg pakket de inn.... :D

Skrevet

Denne tråden var akkurat det jeg trengte av inspirasjon for å male litt igjen. Så jeg har malt i kveld(natt :D ) og slik ble resultatet.

Bare så det er sagt, så er jeg ganske fersk med akvarell... ;)

Skrevet

Kjempefine bilder og figuer! ;) jeg liker også tegning, maling og sånnt. Har tegnet hele livet. Noe jeg misunner mest er folk som er fantastisk gode til å tegne å male.. Blir rett og slett dårlig da.. :D

Har noen tegninger/malerier som jeg har laget her, men det er ikke mange, og ingen spesiellt nye heller:

Noen tegninger

Skrevet

Jeg formelig elsker å male akvarell!

Har drevet med det i elleve år nå og synes at jeg lærer noe nytt hele tiden.

Er og så glad i å tegne, sy, strikke, snekre og drive med leire.

:D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...