Gå til innhold
Hundesonen.no

Max - The Movie


Guest Kåre Lise
 Share

Recommended Posts

Guest Kåre Lise

Noen som har sett? Svak for sånt som jeg er syns jeg selvfølgelig den var bra, plotet trekker nok noe ned men Max var jo bare helt fantasisk. :) Prøver fortrenge at han ikke er en GSD.. :P

 

Ser desverre ut som den bare er for salg, ikke streaming/leie enn så lenge. 

 

 

 

 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Den er tilgjengelig ombord hos SAS hvis du flyr long haul med de :)  Jeg satt og grein på tur hjem fra Hong Kong - lettrørt når det handler om kjærleik til hund? Nææææh :lol: Den er full av klisjeer og dårlig plot, men hundefilm = søt og hyggelig allikevel.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
På 29. desember 2015 kl. 13.54.37, rosinbolle skrev:

Er det ikke en malle/schæferblanding? 

Nei, er ren malle. 
Max ble spilt av fem stykk maller: Carlos (agilityhund), Pax (narkohund), Dude, Jagger og Pilot .

Det er en klassisk amerikansk 
tåreperse full av klisjeer ja.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...