Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Da er bilen min solgt, så da trenger jeg ikke lengre det helsveisede dobbeltburet, og tenkte å prøve å få solgt det her inne.

Buret har blitt brukt i en Berlingo, men vil tro det passer i de fleste varebiler. Jeg sitter ikke på målene nå, men det skal jeg få ordnet i løpet av et par dager.

Det er bein (for oppbevaring under), hele vegger nederst, samt en «nødutgang» på baksiden. Finérplate som skillevegg og i topp og bunn (som har blitt beskyttet med gummimatter).

IMG_0851.jpg

IMG_0850.jpg

Total høyde er 81cm
Høyde på buret er 60cm
Bredde 109cm
Dybde 80cm

Ny pris på dette var 4000,- Kom med bud!

Buret står i Fetsund, litt utenfor Lillestrøm.

Skrevet

Det er nok fin kelpie-størrelse, men jeg tror du sliter med å brette dalmatineren inn der... Hvis du bytter ut prikken med en kelpie til så er det helt perfekt!

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Interessant undersøkelse. Jeg lurer litt på hvor relevant spørsmål om kjønn er. Og er det uinteressant med folk som ikke eier hund per i dag, men kanskje passer, har hatt, skal ha osv?
    • Hei! Vi er en bachelor-gruppe fra Høgskolen i Østfold som skal utvikle en applikasjon for hundeeiere. 🐶 Målet med appen er å gi en bedre turopplevelse for deg og din hund, ved å gjøre det enklere og raskere å finne turstier som passer deres behov. Vi vil derfor stille hundeeiere noen spørsmål, og håper du vil ta deg tid til å svare på vår undersøkelse. Det vil ta rundt 3 minutter 😊 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBufjg3yT9ZUTtD9Qd1aG_mtBd6xKl91J0VVUJpInzE_nh-Q/viewform?usp=header
    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...