Gå til innhold
Hundesonen.no

Trine kobbel


Recommended Posts

Jeg leter etter Trine kobbel. 18mm, lengde spiller ingen rolle. Sort. Jeg husker ikke hvor jeg har kjøpt dem jeg har og jeg finner ikke på nett. Noen som vet om nettbutikk som har? Evt helt like kobbel,samme bredde,samme krok (liten BGB), i web..og sort?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

De har i hvertfall i sort på dyrebutikken her, i forskjellige bredder og lengder, så det finnes i sort.

Tror man kan kontakte dem direkte også dersom man vil ha annen lengde enn de de lager standard, det kunne man i alle fall gjøre før :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har et sort Trine-kobbel som jeg ikke liker og kunne tenke meg å selge billig. Men du vil kanskje helst ha helt nytt? :)

Jeg har et sort Trine-kobbel som jeg ikke liker og kunne tenke meg å selge billig. Men du vil kanskje helst ha helt nytt? :)

Nei,nytt trenger det ikke være Er det smal web med liten lett Bgb krok så vil jeg gjerne ha det send pris inkl frakt og kontor på pm?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hei! Jeg snakket med ei som jobber på www.hundsomhobby.no nå. De har de i hel svart ja :) Er bare skrive i komentar feltet du vil ha det og bgb krok om velger kjøpe fra de :)

Ikke i nettbutikken? De har ikke Trine i det hele tatt. De har et web kobbel,tofarget. Er det det du mener de har i helsort? http://www.hundsomhobby.no/nettbutikk/hundeutstyr/kobbel/kanal-kobbel-detail

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja jeg ble litt forvirret her for i starten står det jo trine kobbel som er annent enn kanal kobblet som er linket til hos

hund som hobby :) Tror ikke de har fra trine,jeg kan høre :) men,er de som er linket til altså kanal kobbel i helt svart ja :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Aha da ble jeg litt klokere :) jeg gikk ut fra de båndene du ville ha fra trine hundeartikler er de som er linket til neste øverst på innlegget her. De er jo ikke lik kanal kobblene :) så skrev jeg nå med hun på hund som hobby hun linket til noen fra trine fra en katalog som ligner veldig på kanal kobbel er nok de du er ute etter :) ser nå at i nettbutikken til hund som hobby ligger det nå ut i helt svart også.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg synes ofte hestebutikker også fort gjort har like fine leietau som de som er ment til hund, mer solide er de ofte også. Tittet for moro skyld inn på Høøks' side, og der hadde de likt til det du spurte etter - dessverre med feil type krok - 3,5m til kr 49. Fin lengde til litt større hund nå når det er båndtvang :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja,jeg vet men det jeg liker med de koblene jeg har er at de tåler mye samtidig som krok og kpbbel er lett og smalt. Lær blir klippet over i bilen Så jeg har funnet eksakt hva jeg vil ha,men da jeg ville kjøpe flere fant jeg ikke noe sted. Bare i blått og rødt

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...