Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Guest Jonna
Skrevet

Bare jeg som nå får dobbelt sett med pragene reklame? Både over, som før, og nå en kjempe diger firkant under banneret og før selve forumet? (jobb pc, så nei jeg får ikke lagt inn noen blokkering.)

  • Svar 66
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rolig nå, folkens, vi jobber med saken. Det skal ikke være sånn :-)

I mitt hode virker denne reklamen som har dukket opp her nå, mot sin hensikt. Den er bare irriterende og det gjør at jeg "boikotter" den. Og så savner jeg litt info og deltagelse i tråden, fra eie

Lastet ned sånn Adblock (hvorfor har jeg ikke gjort det før! ) , og da forsvant reklamen gitt

Posted Images

Skrevet

Har den jeg også. Reklame for bannerflow og den "blinker" :blink:

Jeg bruker safari.

Edit: Den kommer faktisk to ganger. En gang øverst, over den andre reklamen, og så mellom banner og trådene.

Skrevet (endret)

Nå får jeg også den reklame"firkanten". Mellom trådtittel og vis nytt innhold - linja. Ganske dominerende og i veien egentlig. Bruker Firefox.

Edit: Den dukker kun opp i tråder, ikke i oversikten over tråder eller underforum.

Edit 2: Nå dukker den også opp i oversiktene...

Endret av Krelise
Skrevet

Nå skjedde det her også. IE, jobb-PC. Tok et skjermbilde, men hele IE krasjet da jeg lastet det opp.

Forsøker igjen.

post-11567-0-16217200-1404216237_thumb.j

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Alle dyr har naturlige instinkter som styrer dem. Noen er byttedyr, som lever av gress, bær og annet de finner i naturen, og som har fluktinstinkter når det er noe i nærheten de oppfatter som fare. Typisk eksempel er hester, sauer, hjortedyr osv. Noen er rovdyr som lever av å fange, drepe og spise andre dyr. Både katter og hunder er rovdyr, samt ulv, gaupe, bjørn osv. Fra lenge før hunder (og katter) ble domestiserte og holdt som arbeids- og kjæledyr har dette vært instinkter som rett og slett har holdt dem i live. Det er naturlig adferd å jage og drepe, men vi har avlet bort veldig mye av de sterkeste instinktene. Ulike dyr har også ulikt språk og væremåte, og de aller fleste kommuniserer best med sin egen art. Og så er det noen som kommuniserer på tvers av arter, i varierende grad. Anbefaler å lese litt om språk og adferd både hos hund og katt, og som sagt få hjelp fra fagfolk.
    • Hvorfor er det sånn at alle katter skal jages?
    • Det er jeg også redd jeg må gjøre. Omplassere kattene. Men er vanskelig fordi har blitt så glad i dem.
    • Er det sånn at hunder kun kan gå overens med andre hunder? Og ingen andre dyr? Det samme med katt. Kun med andre katter? Hvis det er så vanskelig å få katt og hund sammen? Er det generelt lettere å få voksne hunder til å gå bra sammen med valper enn andre dyr? Synes det er kjekt å lære.
    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...