Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg vet ikke hvordan du gjør det, men jeg lagrer bildet på laptopen, laster det opp på Photobucket og limer det inn her. Høres tungvint ut, men det er jo gjort med noen få tastetrykk. Det at ting låser seg kan jo tyde på at du laster opp for store filer, det slipper du hvis du går via Photobucket.

Skrevet

Prøvde igjen nå, gjør akkurat som AnetteH sier. Når jeg kommer til klikk Ok på url vinduet- så låser alt seg. Får ikke avbryt, fjernet boksen eller noe. Må rett og slett legge ned hele hundesonen- dritt irriterende.

Skrevet

Prøvde igjen nå, gjør akkurat som AnetteH sier. Når jeg kommer til klikk Ok på url vinduet- så låser alt seg. Får ikke avbryt, fjernet boksen eller noe. Må rett og slett legge ned hele hundesonen- dritt irriterende.

hvilken nettleser er du i? har du prøvd en annen?

*teste*

10455098_652637484810454_334332925272714

Skrevet

Prøvde igjen nå, gjør akkurat som AnetteH sier. Når jeg kommer til klikk Ok på url vinduet- så låser alt seg. Får ikke avbryt, fjernet boksen eller noe. Må rett og slett legge ned hele hundesonen- dritt irriterende.

Det samme skjer hos meg både på pc'en på jobb og hjemme når jeg bruker internet explorer. Jeg må bruke en annen nettleser hvis jeg skal poste bilder her inne.
Skrevet

Ja bruker internet Explorer antar jeg. Den blå e'en. Kanskje prøve en annen da. Men har jo funket her inne før.

  • 3 weeks later...
Skrevet

Ja bruker internet Explorer antar jeg. Den blå e'en. Kanskje prøve en annen da. Men har jo funket her inne før.

Hadde akkurat samme problemet med IE... Byttet leser, så ble det bra ;-)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...