Gå til innhold
Hundesonen.no

Facebook-varsling på mobil


Recommended Posts

Skrevet

Jeg får facebook-varsler på mobilen. Og det syntes jeg er ålreit. Men det jeg ikke liker er at jeg får varsler selv om jeg er pålogget på pc-en. Veldig irriterende at mobilen hyler når jeg sitter på facebook på laptopen.

Er det noen instillinger som gjør at facebook-appen "vet" at jeg har fått varselen der, eller er det ikke noe å gjøre med?

(Er litt dårlig til å forklare, håper dere skjønner hva jeg mener :P )

Skrevet

Jeg får facebook-varsler på mobilen. Og det syntes jeg er ålreit. Men det jeg ikke liker er at jeg får varsler selv om jeg er pålogget på pc-en. Veldig irriterende at mobilen hyler når jeg sitter på facebook på laptopen.

Er det noen instillinger som gjør at facebook-appen "vet" at jeg har fått varselen der, eller er det ikke noe å gjøre med?

(Er litt dårlig til å forklare, håper dere skjønner hva jeg mener :P )

Jeg har ikke fått det til, endte med at jeg fjerna varsel fra facebook, bare har sånn at det står et 1 tall eller 2 tall osv over fb ikonet på mobilen. Si fra hvis du finner det ut :D

  • Like 1
Skrevet

Det er skikkelig irriterende. Og hvis jeg ikke har vært på facebook på mobilen et par dager så tar den igjen ALT som har skjedd! Ligger og durer i et minutt omtrent med notifications om ting jeg allerede har sett. Men ser ut som den fjerner det av seg selv og da, så jeg får bare masse pipipipipipipip også er det borte.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...