Gå til innhold
Hundesonen.no

Ukeadressas dilemma uke 43


  

28 stemmer

  1. 1.

    • Ja
      8
    • Nei, men jeg konfronterer søsteren min
      19
    • Nei, dette lar jeg bare passere i stillhet.
      1


Recommended Posts

Skrevet

Ja, jeg hadde tatt det opp med foreldrene hennes. Mest pga av at søsteren min er 15 år. Hadde hun vært min alder/gamlere enn meg hadde jeg nok bare konfrontert henne selv.

Skrevet

Jeg hadde absolutt ikke tatt det opp med foreldrene. Hun er 20 og ansvarlig for sine egne handlinger. Jeg hadde dog tatt det opp med henne, absolutt.

Skrevet

Hadde tatt det opp med henne direkte.

Her er tanken ganske absurd, da jeg hadde hesteplakater på veggen min hadde hun mørke muskuløse menn. :lol::heart:

Skrevet

Jeg hadde nok bare latt det passere, siden jeg overhode ikke prater med min søster, vår far er død og hennes mor tåler ikke trynet mitt.

Skrevet

Hadde nok tatt det opp (blir broren min i tilfelle), men jeg tror også jeg hadde nevnt det til foreldrene våre, om det var grove innlegg. Vi snakker jo alle sammen om det meste sammen, da.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
    • Det er individuelle forskjeller, men alle disse må børstes regelmessig og bades innimellom for å holde pelsen ren og fin. Corgi krever mindre pelsstell, men røyter ganske mye. Alle er jo gjeterhunder som er mest brukt som selskapshund, men corgi og sheltie har nok en del mer vakt/varsling enn de litt større rasene, og corgiene har erfaringsmessig mer gjeterinstinkt. Alle rasene er hunder som bør få brukt seg utover å være familiehund og gå på tur.
    • Er det greie mentale instinkter på Eurasier? Noe rusk der? Har vurdert rasen lenge siden virker som om det er en grei allroundhund.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...