Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Noen som vet hvor jeg kan få tak i Jægerens superdekken hannhundmodell (str 5 eller 6) i butikk i Osloområdet? Gjerne til under 700 kr som er det dyre alternativet (Felleskjøpet)... Må handles inn i dag eller i morgen...

Hvis noen har et liggende kjøper jeg gjerne brukt også... :flowers:

Skrevet

XXL? De har noe ok hundeutstyr, men fører kanskje mest Kennel?

De fører superdekkenet, og til god pris. Men ser ut som de kanskje er fri for størrelsen. Får kjøre innom og se om de tilfeldigvis har det inne i butikken allikevel, man kan jo ha flaks :)

  • Like 1
Skrevet

De fører superdekkenet, og til god pris. Men ser ut som de kanskje er fri for størrelsen. Får kjøre innom og se om de tilfeldigvis har det inne i butikken allikevel, man kan jo ha flaks :)

XXL har prisgaranti. Så om de tar inn størrelsen vil du alltid få bedre pris hos de.

Skrevet

XXL har prisgaranti. Så om de tar inn størrelsen vil du alltid få bedre pris hos de.

Var helt tomt på Alnabru i går dessverre. Får ta en tlf til Pet vet i dag. Hadde vært sweet med et sånt dekken altså! (I serien "ting man aldri trodde man skulle si")

  • Like 1
Skrevet

XXL sentrum har også ganske bra utvalg. Men om du ringer kan de jo evt sjekke om noen av avdelingene har den. Det er en på Manglerud som også har litt hundeutstyr.

Skrevet

OMG! Så nyyydelig han ble med det dekkenet :lol:

Når skal du komme å gå tur med oss da? Dingsen er ferdig med tøseperioden sin..

Skrevet

*fnis* kan jeg spørre hvorfor du har slikt dekken? :-D Dobberen var jo faktisk litt søt i dekkenet, selv om jeg dynes slikt er litt harry ;-)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...