Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Mini-Rak har ikke navn enda, og det må hun da ha! :o Og stakkars Rak vet ikke hva hun skal hete, og trenger sonisenes desperate hjelp.

De beste forslagene vil bli lagt til avstemming senere.

Hittil er forslagene:

Olga

Olga Olaug

Inga-Olga

Gina
Hyacint

Edti: Mini-Rak er da den kommende sonenbeboeren etter kombinasjonen Bonden og Raksha. :aww:

  • Like 3
  • Svar 71
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ingenting galt i det! Pappa fant navnet mitt i et Donald-blad.

Omg, si at du heter Magica!

"Ja, vennen min, du ble døpt av et hundeforum."

Skrevet

Gyldne Gulda, er det deg? Håper for guds skyld du ikke heter Bestemor Duck.Selv om det hadde vært litt smååsåm det og.

Kanskje hun heter Skrue?

Skrevet

Gyldne Gulda, er det deg? Håper for guds skyld du ikke heter Bestemor Duck.Selv om det hadde vært litt smååsåm det og.

Jepp, jeg heter Gyldne Gulda :)

:lol:

  • Like 2
Skrevet

Om det blir Hyacinth, foreslår jeg Patricia til mellomnavn, som honnør til hun som har for evig og alltid gitt oss Hyacinth.

Ellers er det jo mange som lager navn med en kombinasjon av et par bokstaver fra mor og fars navn, og lar hele kullet ha det som et felles navn.

Så da blir det vel Hyacinth Patricia BonRak.

Og siden dette bare er én, og ikke et fullt kull, får en vel ta alle søsken-navna på en, slik at det blir Hyacinth Patricia Daisy Rose BonRak.

Det er jo også et navn som gjør det mye lettere med internasjonale relasjoner - forståelig på tvers av landegrensene, og uten de ødeleggende Æ, Ø og Å.

  • Like 6
Skrevet

Ertha-Bertha :aww:

Tanta mi gikk etter sigende i samme park som Märtha Louise en kort periode da de var små. Vet du hva de kalte henne der?

Ertha-Bertha-Märtha. Jeg liker oppkallinger, så da foreslår jeg det. :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men undersøkelsen spør etter type og alder på hund. Type kan jo være relevant, bra det er fritekstfelt så man kan svare flere. Det er jo mange som har mer enn én hund, dermed blir det obligatoriske spørsmålet om alder på hunden også vanskelig.
    • Hei  Det er mest relevant fordi det hjelper oss med å se om det er ulike ting som går igjen innenfor for eksempel kjønn eller aldersgruppe, slik at vi kan se om det finnes noen mønstre Undersøkelsen passer for alle som enten har hund, eller har hatt hund  
    • Interessant undersøkelse. Jeg lurer litt på hvor relevant spørsmål om kjønn er. Og er det uinteressant med folk som ikke eier hund per i dag, men kanskje passer, har hatt, skal ha osv?
    • Hei! Vi er en bachelor-gruppe fra Høgskolen i Østfold som skal utvikle en applikasjon for hundeeiere. 🐶 Målet med appen er å gi en bedre turopplevelse for deg og din hund, ved å gjøre det enklere og raskere å finne turstier som passer deres behov. Vi vil derfor stille hundeeiere noen spørsmål, og håper du vil ta deg tid til å svare på vår undersøkelse. Det vil ta rundt 3 minutter 😊 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBufjg3yT9ZUTtD9Qd1aG_mtBd6xKl91J0VVUJpInzE_nh-Q/viewform?usp=header
×
×
  • Opprett ny...