Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei

Jeg har i dag et galleri/fotoalbum via Picasa. Synes det fungerer greit, men lurer på om jeg skal bytte til et via Wordpress. Kjenner til Nextgen album.

Men det jeg kunne tenke meg var et galleri som samarbeider med bildene jeg eks legger ut på bloggen (som er hverdagsbilder). Nå må jeg laste opp bilder to ganger, til bloggen og så til galleri. Finnes det noe galleri fra Wordpress som gjør dette enkelt?

Skrevet

Når du laster opp et bilde i wp så trenger du ikke å laste det opp på nytt for å legge det i galleriet. Wp har jo eget galleri. Se på¨siden min hvordan det ser ut.

Jeg fant ut av det nå. Kan lage galleri slik du skriver

Tusen takk :)

Fin side du har by the way

Skrevet

Jeg får et problem og det er når man klikker på et av bildene så får man ikke opp alternativet "tilbake til galleri" Man kommer bare til det blogginnlegget hvor bildet tilhører. What to do?

Skrevet

Jeg har i dag et galleri/fotoalbum via Picasa. Synes det fungerer greit, men lurer på om jeg skal bytte til et via Wordpress. Kjenner til Nextgen album.

Men det jeg kunne tenke meg var et galleri som samarbeider med bildene jeg eks legger ut på bloggen (som er hverdagsbilder). Nå må jeg laste opp bilder to ganger, til bloggen og så til galleri. Finnes det noe galleri fra Wordpress som gjør dette enkelt?

Med nextgen kan du jo ha galleri og hente ut bilder derfra til bloggen. Trenger ikke laste de opp 2 ganger nei.

f.eks disse kommer fra dette galleriet. (lite bilder, da jeg rett og slett ikke gidder å holde på lengre : )

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...