Gå til innhold
Hundesonen.no

N uch Joyland's Friends Enough- sheltiekull nr 2


Recommended Posts

Skrevet

Hei,

Nå er det lenge siden jeg har vært noe aktiv her, men nå er det tid for min kjære Phoebe sitt andre kull, og det vil jeg gjerne dele med dere :) Hvis alt går etter planen blir det valper etter Joyland's Friends Enough (phoebe) og Joyland`s magic touch (Messi) om et par mnd. Dette blir utrolig spennende! Forhåpentligvis beholder jeg en liten tispe selv, klarer nesten ikke vente :D

Phoebe

IMG_0384_zps86a040ad.jpg
IMG_0374_zpsa3eee35d.jpg
1234198-2_zpse7f9d8cc.jpg

Messi
MESSI_zps064e436a.jpg

  • Like 6
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

Åååååh den gutten til venstre i det bildet av guttene - så utrolig vakker :wub: Ble helt forelska i ham jeg :D Alle fire er jo fantastisk fine men det var noe med ham altså :wub::wub::wub:

Skrevet

Du er ikke alene om å falle for han, han er helt nydelig❤ han har en helt herlig personlighet også, så vurderer nesten hannhund i stedet altså ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...