Gå til innhold
Hundesonen.no

Furry Paws - hundeoppdrett- og treningsspill


Recommended Posts

  • Svar 4.8k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, eller du kan evnt. få mamman din hekta på spillet...Herrefred, moren min tar helt av, ringer meg stadig vekk, her om dagen kom hun for sent på jobb. Fått et kull, jo!

Skal jeg lage en sonenguild der?

Vi er sjette største guilden der nå.

Posted Images

Skrevet
Jeg har lagt et bilde til avstemning i bildebanken, pliiis stem altså :whistle: .

Er det Akitaen? Er bare den som kommer opp når jeg trykker på Vote-knappen

Skrevet
har du sjekka under fanen litters i kennelen?

Takk, skjønte selv etter mye om og men hvor de hadde blitt av, hehe.

Skrevet

Åeh. Bedlingtontispa mi fikk bare én valp i kullet. Litt heldigere med den ene Whippeten da, den fikk seks. :) Den siste whippeten fikk ikke noe kull likevel, hannhundeieren har visst låst hunden i løpet av dagen. :(

Skrevet

Send meg en PM, helst litt god kvalitet på bildet, da :) Så skal jeg se hva jeg får til. Blir bare en liten tegning for spillet som ikke kan brukes til noe annet da, men kanskje litt gøy.

Skrevet

Jeg hadde visst også en betakonto, så jeg spiller bare på den i stedet. Da var jeg plutselig lvl 10, helt magisk. :P #958326

Og jeg fikk heller ikke med meg pengene... eller hundene, tydeligvis. Jaja.

Skrevet

Ånei jeg kan jo ikke beholde noen fra B-kullet selv! Jaja, får gjenta komboen en gang, dessuten har jeg en fra A-kullet... når vises de individuelt i kennelen? Levla up og i dag, så nå kan jeg bli friendsa!

Lurer på om jeg skal kjøpe meg noen hunder og bare bruke dem til å få poeng, også adoptere dem bort... men da får jeg dårlig samvittighet :/

Skrevet
Ånei jeg kan jo ikke beholde noen fra B-kullet selv! Jaja, får gjenta komboen en gang, dessuten har jeg en fra A-kullet... når vises de individuelt i kennelen? Levla up og i dag, så nå kan jeg bli friendsa!

Lurer på om jeg skal kjøpe meg noen hunder og bare bruke dem til å få poeng, også adoptere dem bort... men da får jeg dårlig samvittighet :/

Jeg har friendsa deg! Friends meg tilbake da!

Jeg og blir for knyttet til mine virtuelle dyr :P

Skrevet

Nå er jeg level 3, så nå kan jeg vel ha venner? Legg meg gjerne til :) #1091529 .

Så på den "tjen penger"-lista at man kan selge tegninger, kanskje det er noe for å tjene litt rask UXP!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...