Gå til innhold
Hundesonen.no

Logokonkuranse AVSTEMNING


  

158 stemmer

  1. 1. Hvilken logo liker du best?

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      80
    • 4
      3
    • 5
      52
    • 6
      10
    • 7
      11


Recommended Posts

Nå kan dere stemme over logoforslagene. Bullterrieren er med forbehold om at vi får tak i orginalfilene, så om den vinner og vi ikke finner de så vinner forslag nummer 2 (om bullen vinner).

Bildene:

1.

post-6328-0-27469100-1356734025.jpg

2.

post-6328-0-52609600-1356735041.jpg

3.

post-6328-0-69857100-1356901107.jpg

4.

post-6328-0-30088500-1356734371_thumb.jp

5.

post-6328-0-45484300-1356901124.jpg

6.

post-6328-0-78763200-1356734555_thumb.jp

7.

1fdcv6.png

Avstemningen er åpen til fredag 4. januar 23:59.

Endret av AnetteH
Lagt til bedre versjon av bullterrieren
  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 75
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ETT??? ETT??? Herregud, for noen fjøsnisser dere er, ass. Det skal være et, ikke ett. Retter dere det opp eller? Helst med en gang? Typ nå? For ett bare skriker ut og jeg klarer ikke stemme engang. Fø

For noen flinke tegne-soniser vi har, blir imponert! (Og som vanlig har vi noen fantastiske kverulanter blant oss, hva hadde sonen vært uten )

Nummer 3, uten tvil! Men, det er mer riktig med "et" og ikke "ett". Pirkefeil though.

Posted Images

Jeg har ett spm. Er dette de ferdige utkastene? Eller "skisser"? For jeg liker veldig godt forslag 1- men den ser ut som et utkast foreløpig i allefall. Om det er den ferdige tegningen- går min stemme til en annen.

Om jeg tråkker noen på tærne- vel, beklager.

Skal sjekke opp til imorgen, men det er vel ferdige forslag. Farger og småting kan jo endres. Skal sjekkes til imorgen med IW :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Skal sjekke opp til imorgen, men det er vel ferdige forslag. Farger og småting kan jo endres. Skal sjekkes til imorgen med IW :)

Flott :) Jeg liker fargene og omrisset på forslaget veldig godt (og håper da resten av Sonen vil stå i stil med ny logo :icon_redface: ) og symbolikken. Proporsjoner og uferdige linjer derimot, plager meg- sammen med at det er en mynde. De har ikke buken klistret på gulvet når de ligger på den måten...

Da avventer jeg min stemme :thumbsup:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg synes det er viktig at logoen gjenspeiler mangfoldet av raser på forumet, og at ikke en spesiell rase får representere alle, så selv om jeg likte bullterrieren vi hadde før, så er det log nr 3 som får min stemme. Den favnet mangfoldet på en flott måte :).

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Likte 3 og 5 godt jeg :D Stemte på 3, men er usikker på hvilken jeg likte best... nr.5 var fryktelig sjarmerende, og det er fint med farger og...

Vanskelig!

Enig! Jeg stemte først på 5, men sletta stemmen og stemte på 3 i stedet. Nå er jeg usikker igjen!

Men det må stå "Et", og ikke "Ett"... :aww: Kan ikke ha skrivefeil i logo.

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Enig! Jeg stemte først på 5, men sletta stemmen og stemte på 3 i stedet. Nå er jeg usikker igjen!

Men det må stå "Et", og ikke "Ett"... :aww: Kan ikke ha skrivefeil i logo.

Jeg gjorde det samme :lol: ... og er usikker igjen og!

Og skriveleif kan vi jo ikke ha :D Men tenkte ikke over skriften da jeg stemte da, den kan man jo bare forandre.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Enig! Jeg stemte først på 5, men sletta stemmen og stemte på 3 i stedet. Nå er jeg usikker igjen!

Men det må stå "Et", og ikke "Ett"... :aww: Kan ikke ha skrivefeil i logo.

Skrivefeil blir rettet opp i. Den som har sendt inn har sagt på forhånd at farger og ting kan jo endres, og som jeg nevnte i første innlegg. små redaksjonelle endringer er jo greit :)

Skal nummer 7 være en print-screen? :icon_confused:

Nei. Men vi har ikke orginalfilene til bullterrieren. Så om den vinner og vi ikke finner de så blir det nr 2 som blir logoen.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Som foreldre er det ikke alltid lett å se forskjellen mellom vanlig utmattelse og alvorlig stress hos barn. Symptomer som søvnvansker, irritabilitet, eller plutselig skolevegring kan være tegn. Hos barnesakkyndig.no tilbyr vi spesialiserte utredninger for å kartlegge stress hos barn, samt terapi tilpasset deres behov. Våre psykologer hjelper både barn og foreldre med strategier for å redusere angst og gjenopprette trivsel. Har du opplevd dette? Del dine erfaringer eller spørsmål nedenfor!
    • Jeg prøvde Trikem max relax på nyttårsaften og det virket veldig bra på min hund.    Spennende med hund på prøve med endel utfordringer masse lykke til🤗
    • Tilbake til start i trening av utgangsstilling og fot har Edeward fått IVEREN og GLEDEN i å utføre tilbake. Godisen har haglet og det har hjulpet. Hans aversjoner mot øvelsen er borte. Han har gitt meg på tom hånd mot å få kastet leke også. Tilbyr utgangsstilling og går klisterfot hver gang jeg har mat i hendene. Det er helt klart fremgang, på tross av å ikke egentlig være fremgang. Vi er tilbake på et punkt vi kan jobbe oss videre fra, men jeg tør ikke tøye strikken på en stund. Pengene må ligge på bordet ved bestilling en god tid fremover fordi tilliten er tynnslitt etter alle de hånlig nedlatende forsøkene på å narre ham til å utføre uten garantier om lønn. ..men han er IVRIG og GLAD igjen, og det er bra!  Ny milepæl: blir sittende ved kasting av apport - mens jeg har Vom i høyre hånd. Fremskritt det også. Han er så ivrig på å fly etter leker i bevegelse, der har jakten trumfet mat til nå. Små skritt. 
    • Da har vi entret en fryktperiode. Den som skulle starte ved 6 mnds alder startet plutselig i dag, 7 mnd og 8 dager gammel. Henger på greip med stor rase, tregere utvikling.  Han ville PLUTSELIG ikke entre bussen. Han som ELSKER buss! Bussjåførene elsker ham også, for han står som et skolelys og logrer ivrig og glad når de svinger inn på holdeplassen. Han bykser like glad og ivrig ombord. ..et. Bykset. Har bykset. Har elsket buss. Nå ville han IKKE gå ombord, helt plutselig. En hyggelig medpassasjerer tilbød seg å løfte ham ombord, noe Edeward satte STOR pris på, og takket mannen for i flere minutter etterpå. Ikke sett ham så takknemlig siden han oppdaget paraplyens funksjon.  Heldigvis er bygdebussen et samfunn, fullt av hundefolk, og alle de nærmeste trådte hjelpsomt til og var hyggelige og pratet og koste med ham, noe han ble kjempeglad for. Han elsker oppmerksomhet fra fremmede mennesker som elsker hund. It takes a village to raise a puppy. Ingen setback til fair of stairs da vi skulle av igjen, heldigvis. Spent på hva annet som plutselig blir skummelt fremover. Han får ikke relapse på trapper, og det neste skumle bør heller ikke bli heis. Han er for stor og tung til å bæres. I tillegg har han så ekstrem separasjonsangst, han kan ikke være hjemme alene unntatt når han er så utslitt at han MÅ sove.  Dette blir spennende fremover. Håper det går fort over igjen.  Utgangsstilling på tom hånd har forøvrig bedret seg litt. Den er langt fra bra, men det hender han gjør det for å være snill med meg, og legger ingenting imellom når han tydeliggjør at dette er en act of kindness fra ham til meg. Han har forstått at det gjør meg glad, så han belønner meg med utgangsstilling på tom hånd for å vise at han setter pris på adferden min innimellom. Kanskje blir det bronsemerket en dag. Kanskje. 
    • Ja her er det nok å jobbe med, det er helt sikkert 😅Hun er blanding mellom cavalier og puddel (det ligger noen bilder på instagram under lindaoglilje hvis noen vil se, har ikke lyst til å legge ut så mye her ettersom jeg bare har henne på prøve). Jeg kjører en Prius og buret står i baksetet, så tror ikke det er bilen som er problemet. Det er nok heller tidligere erfaring med bilkjøring som gjør dette et stressmoment for henne. Men hun er utrolig lydig da, så hun hopper inn i bilen når hun får beskjed om det. Hun er veldig søt når hun ikke er stressa, men det er jo sånn ca. én time i døgnet 😅 Men hun har bare vært hos meg en uke så hun trenger nok enda litt tid på å lande helt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...