Gå til innhold
Hundesonen.no

Hundebøker selges


Taz
 Share

Recommended Posts

Da ser det ut til at jeg må selge noen av hundebøkene mine.

Disse har jeg til salgs, kom med bud, da jeg ikke vet hvilken pris jeg skal ta for de.

Frakt betales av kjøper. Men kan diskutere gratis frakt ved kjøp av flere bøker.

Bjeffing - språket som høres - 160 kr ny - Selges for 100 kr

IMG_5189_bjeffing.jpg

Hundemassasje og stretching - 200 kr ny - Selges for 120 kr

IMG_5185_hundemassasje.jpg

Lek med meg - 246 kr ny - Selges for 150 kr

IMG_5182_lek_med_meg.jpg

Klikkertrening og dempende signaler - 239 kr ny - Selges for 150 kr

IMG_5178_dempende_signaler.jpg

Dogs are from neptune - 99 kr ny - Selges for 50 kr

IMG_5177_dogs_neptune.jpg

Klikkerglede - 198 kr ny - Selges for 120 kr

IMG_5176_klikkerglede.jpg

Freestyle - 189 kr ny - Selges for 100 kr

IMG_5174_freestyle.jpg

fortsettelse følger..

Endret av Taz
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Rädsla och seperationsproblem hos hundar - 94 kr ny - Selges 60 kr

IMG_5169_raumldsla.jpg

Valpboken - 112 kr ny - Selges for 60 kr

IMG_5161_valpboken.jpg

Ikke skyt hunden - 240 kr ny - Selges for 150 kr

IMG_5155_ikke_skyt.jpg

På talefot med hunden - 218 kr ny - Selges for 130 kr

IMG_5151_Talefot_med_hunden.jpg

Endret av Taz
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg vil gjerne ha stressade hunder!

Bare kom med bud. :)

Mentalitetsboken, hva handler de om? God?

Slik jeg har forstått det, har ikke lest boken, så handler den om MH test.

Innholdsfortegnelsen:

- Att prova hundens mentalitet

- Egenskaparna i mentaltestet

- Mentalitet og hundträning

- Utvärdering av MH

- Etologiskolan

Hva skal du ha for lydighetstrening i teori og praksis?

Litt usikker, derfor jeg ber folk gi bud. :P

Den fremstår som helt ny, til tross for at fremsiden har det der rosaskjæret i seg, men boken er omtrent ikke brukt.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hundmassage og stretching (kan godt ta svensk)

Mental aktivisering

Fight

300 kroner?

Jeg liker den svenske boken mye bedre enn den norske. (hundmassage och stretching)

Men 300 kr, det høres vel egentlig OK ut det altså. :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Da ser det ut til at jeg må selge noen av hundebøkene mine.

Disse har jeg til salgs, kom med bud, da jeg ikke vet hvilken pris jeg skal ta for de.

Frakt betales av kjøper. Men kan diskutere gratis frakt ved kjøp av flere bøker.

Hunden - Anatomi och sjukdomar - selges ikke lenger, men tror den kostet 150 kr

Mentalitetsboken - 176 kr ny

Med sikte på 10:an - 298 kr

Nosarbete - 285 kr ny

Aggressivitet hos hundar - 94 kr ny

Från valp til stjärna - 329 kr ny

Byr deg 1400 kr for alt dette inkl frakt ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Prisene er oppdatert, det kan selvsagt prøves å prute, men ingen skambud helst.

Alle bøkene er veldig fint håndtert, mange av de er ikke lest engang, og hvis vi ikke blir enige om pris så lar jeg heller være å selge de. :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Prisene er oppdatert, det kan selvsagt prøves å prute, men ingen skambud helst.

Alle bøkene er veldig fint håndtert, mange av de er ikke lest engang, og hvis vi ikke blir enige om pris så lar jeg heller være å selge de. :)

Jeg la sammen prisene du skrev og rundet oppover til nærmeste hundrelapp..

Sent from my GT-I9100

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg leser og leser på disse brukskravene, men kan noen forklare meg med teskje hva en korthåret collie må ha? Og er det det samme som fks i Sverige?    Vi ønsker og jakte cert I Sverige, men da må brukskravet være på plass - jeg har fått det forklart- men jeg forstår like lite 😂
    • *Dobbelpost fjernet*
    • Ble utsatt for Evighetshunden/ (Tasseladden) på Instagram og ble syk av dårlig samvittighet for å fore med ~50% Farmina, som jeg trodde var et BRA for, men som hun rangerer nær bunnen, marginalt bedre enn RC og Hills. Føler meg bedre nå, etter å ha undersøkt litt om Købers, som hun mener er veldig mye bedre. Råfor på hennes måte er uaktuelt av praktiske årsaker, og pga trening foretrekker jeg minst 50% tørrfor.  Den nagende dårlige samvittigheten mtp hundens velvære i alderdommen, der riktig kosthold gjennom livet gjør en massiv forskjell.. Gjør det egentlig det? Golden retrieveren jeg vokste opp med på 80-90-tallet ble foret EKSKLUSIVT på Pedigree fra REMA. Han fikk mørk kokesjokolade som godbiter. Han var sunn og frisk og sprek og aktiv og glad til han var 12 år før han som eneste tegn på alderdom fikk vondt for å gå ned trappene fra 4. etg i blokk. Han ble avlivet som  13-åring fordi han ble syk av sorg da faren min, hans best buddy for life døde, og han var såpass gammel, så.. Pedigree, fra REMA, hele livet.  Jeg sier ikke at det er et bra for, jeg bare nevner det for å hjelpe om andre sliter med for-og-helse-angst.  
    • Ja,hun er sjekket,og som familiehund er hun helt super. Går veldig godt overens med små barn, knurrer aldri da. Har ikke vært hos instruktør med fokus på dette enda, har trent spesifikt på dette på ringtrening. Hun reagerte veldig på lyden ,kaos og andre hunder i starten,men der har hun klart å lande greit nå. Hun løper som en drøm i ringen,og alt annet føler vi er på plass nå, men det hjelper så lite når hun ikke takler håndteringen fra fremmede. Kanskje det går seg til med alder,men det er kanskje greit å kontakt en instruktør for mer generell trening,ja.
    • Har dere gått noe kurs, eller fått noe hjelp fra en instruktør eller adferdsekspert? Jeg tenker jo at hun er enda ung, men det er desto viktigere å ta dette tidlig før det blir et livsvarig problem. Jeg går ut fra at hun er sjekket hos veterinær for eventuelle smerter og ubehag.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...