Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

0930 - våkner av dette trynet: kan vi stå opp snart? Pliiiiiiiiis???

2012-11-01%2009.25.00.jpg

1030 - på tur i parken, det er klissvått.

2012-11-01%2010.30.48.jpg

1130 - på vei til frisøren for å stripe røttene!

2012-11-01%2011.24.02.jpg

1230 - hos frisøren og leser meg opp på sladder...

2012-11-01%2012.44.24.jpg

1330 - fortsatt hos frisøren. Er på min andre kopp te :)

2012-11-01%2013.15.41.jpg

1430 - skal ta ut penger, men maskinen er ikke enig. Den spiser kortet mitt :sint_01:

2012-11-01%2014.19.26.jpg

1530 - Aida kjeder seg mens jeg prøver å ringe bankautomatansvarlig/norsk bank/mobilabbonementselskap og ikke får til noe av det jeg skal.

2012-11-01%2016.15.57.jpg

1630 - jef foreslår tur for Aïda, og hun tror ikke helt på meg...

2012-11-01%2016.16.13.jpg

...så jeg tar henne med ut...

2012-11-01%2016.30.40.jpg

Det finnes faktisk noen få trehus i London, nesten alle er like.

1730 - fortsatt tur

d.jpg

1830 - siden maskinen skpiste kortet mitt rett før jeg skulle handle blir det middag av det man finner i skapet, idag: langstekte egg på en seng av deilige tomatmarinerte hvite bønner :icecream:

2012-11-01%2017.26.51.jpg

(eller bare speilegg og tomatbønner om du vil!)

1930 - leser om skjelett og muskler

2012-11-01%2018.24.54.jpg

2030 - tester ut kunnskapen

2012-11-01%2019.32.37.jpg

2130 - ferdig å lese, koser meg med te, hekling, Aïda og Merlin :lol:

2012-11-01%2020.38.02.jpg

2230 - kvedstur. Aïda speider etter rev/pinnsvin

2012-11-01%2022.12.51.jpg

23-ish oppretter EFIT. *leggerseg* :) God natt!

  • Like 3
Skrevet
Åh, savner å bo i England når jeg ser dagen din! Minus vrange minibanker, da :P Aidaen din er søt, altså :wub:

Hvor har du bodd? Takk :)

Merlin begynt igjen?

Tror s5 sendes nå, men jeg er bare på 2 :P

Skrevet

<3 London

Ville aldri bodd der over lengre tid tror jeg, men litt nærmere, ja takk! Min favorittby over alle byer! Har du gjesterom? :D

Håper å ta meg en tur til London på nyåret, ble altfor kort i juli.

Skrevet

Åh, det ser spennende ut å bo i London!

Tja, spennende er vel ikke akkurat ordet jeg ville brukt men :P Jeg er ikke byjente i det hele tatt, så savner landet jeg :P Men er jo fint å ha muligheten til å dra til sentrum da :)

<3 London

Ville aldri bodd der over lengre tid tror jeg, men litt nærmere, ja takk! Min favorittby over alle byer! Har du gjesterom? :D

Håper å ta meg en tur til London på nyåret, ble altfor kort i juli.

Tror nok jeg kommer hjem etter studiene ja :) Hehe har ikke gjesterom, bor på lite 1 rom! Men flytter forhåpentligvis til en større leilighet snart!

Håper det ordnet seg med det slukte kortet!

Og jeg skal reise til London en eller annen gang :)

Har ikke fått det tilbake, og har ikke fått svar fra banken om sperring enda :/

Hun derre bikkja di er liksom med der du er, altså. :lol:

Hehe, ja mammadalt deluxe! :heart:

Skrevet

Så herlig! :)

Den 1.desember må jeg få til en EFIT, for da er nemlig jeg i London :D På shoppingtur da, vel og merke :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...