Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei!

Da jeg ikke har gode nok programmer til det så lurte jeg på om noen snille soniser kunne gjort meg en liten 5 minutters jobb, det gjelder å lage en slags banner til å ha oppe i tittelområdet der jeg nå har en oransj blomst.

Jeg vil gjerne at det skal blende seg så pent som mulig inn på nettsiden, med en løkkeaktig skrift som er lett leselig hvor det står Siri Eveline, bilde jeg vil bruke er dette:

DSC_1415.JPG

Finnes i full størrelse her

Evt. kan dette brukes da dette også gjenspeiler litt det jeg vil gi inntrykk av på nettsiden min, som er friluftslivpreg.

DSC_1305.JPG

Full str her

Størrelsen MÅ være 1100 × 180 piksler, også ønsker jeg at det spiller litt på de fargene jeg allerede har i nettsiden som er sirieveline.comhttp://sirieveline.com/

Sist men ikke minst, banneren må være str

Skrevet (endret)

Får beskjed om at siden ikke finnes når jeg prøver å se på den store versjonen av bildene.. Vet ikke hvorfor?

Mulig det er fordi jeg ikke fikk gjort dem offentlig, skal dobbeltsjekke.

Edit: Det var problemet ja, de skal være mulig å se nå :)

Endret av Siri Eveline
Skrevet
Lagde to kjappe forslag jeg

Den siste ble kjempefin! Har du mulighet til å maile den? Hvilket program bruker du forresten? Må få skaffet meg noe bedre enn photoscape til slikt :)

Tuuuusen takk!

Skrevet

Den siste ble kjempefin! Har du mulighet til å maile den? Hvilket program bruker du forresten? Må få skaffet meg noe bedre enn photoscape til slikt :)

Tuuuusen takk!

Har mailet det nå :)

Bruker photoshop. Et must å ha om man liker å tegne/redigere osv. :)

Skrevet

Har mailet det nå :)

Bruker photoshop. Et must å ha om man liker å tegne/redigere osv. :)

Da blir jeg å kjøpe det tror jeg, blir sprø av å ikke kunne gjøre ting lenger. Hadde Photoshop gratis på Mac'en min, men den er død :(

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...