Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Onsdag 2.mai var det kveldstevne på Ekeberg, og der var det selvfølgelig noen soniser. Jeg deltok ikke selv, men var der for sosialisering av meg selv, og som fotograf :)

Grim i tannvisning

2mai2012-008.jpg

Fellesdekken er over, og Grim og Issi ligger fortsatt

2mai2012-009.jpg

Grim venter på at han skal inn i ringen igjen

2mai2012-010.jpg

Lineføring

2mai2012-014.jpg

2mai2012-015.jpg

Dekk fra holdt

2mai2012-017.jpg

Stå under marsj

2mai2012-020.jpg

Hopp over hinder

2mai2012-025.jpg

Skal ikke si noe på humøret ihvertfall

2mai2012-022.jpg

Anette og Issi

2mai2012-027.jpg

Skrevet

2mai2012-028.jpg

2mai2012-029.jpg

En puddel under lineføring

2mai2012-033.jpg

En toller i hopp over hinder

2mai2012-038.jpg

Anita og Taifa følger med på lydigheten

2mai2012-037.jpg

Taifa

2mai2012-035.jpg

Maria og Marie i bakgrunn

2mai2012-045.jpg

Mikke

2mai2012-050.jpg

2mai2012-048.jpg

2mai2012-049.jpg

2mai2012-058.jpg

Marie og Balrog

2mai2012-059.jpg

2mai2012-060.jpg

Ruta

2mai2012-063.jpg

Apport

2mai2012-064.jpg

Hopp over hinder

2mai2012-065.jpg

Det var nesten alle bildene, men alle ligger i album på hjemmesiden, her!

  • Like 4
Skrevet

Fy **** altså, kortbukse og SINGLET? I do not want to live on this planet in this part of my country anymore :cry:

Skrevet

Fy **** altså, kortbukse og SINGLET? I do not want to live on this planet in this part of my country anymore :cry:

idag regner det og er nærmere 0 :aww: ta det med ro :P

Skrevet

Haha, det ER noe rart med Norge altså! For i dag har vi strålende sol fra blå himmel. Det er nærmere 0 grader, iskald nordavind og nysnø på bakken lell, men det er jo iallefall SOL :P Skal vi aldri kunne nyte fint vær sammen, som en nasjon.... Hallooo værguder :poke:

Skrevet

:lol: Huff.

?? ...tror du mener :bananas: , :lol:!

Flotte bilder Monica, synd jeg ikke fikk sagt hei! Kan jeg også stjele?

Skrevet

?? ...tror du mener :bananas: , :lol:!

Joda, det også. :lol: Men er så fælt å se seg selv. Ser nervene liksom...

Skrevet

Hæh! Er det sånn AnitaW ser ut? Men du var jo helt annerledes i mitt hode :lol:

Flotte bilder iaf, gøy å se :)

Hahaha, og da ble jeg jo innmari nysgjerrig på hvordan jeg så ut i ditt hode.... :lol:

Skrevet

Hæh! Er det sånn AnitaW ser ut? Men du var jo helt annerledes i mitt hode :lol:

Flotte bilder iaf, gøy å se :)

Tänkte det samma själv :P

Som vanligt fina bilder, Monica! :yes:

  • Like 1
Skrevet

Hahaha, og da ble jeg jo innmari nysgjerrig på hvordan jeg så ut i ditt hode.... :lol:

Du skal være mørk du! Så, se å farge håret med seg. Ellers ser du like hyggelig ut som jeg forestilte meg :)

  • Like 1
Skrevet

Hehe, rart med denna internetten, da er man jo ikke anonym lenger da jo.. ;) Men altså, jeg driver og venner meg til sånn naturlig "askeblond", så mørk tror jeg hvertfall ikke jeg skal bli. Dere får bare holde ut at jeg er blond.. *Ler*

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...