Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Siden vi nettopp har kjøpt hus som skal pusses opp, og jeg har snoket litt rundt på ulike soniser oppussingstråder, så kommer spørsmålet

Hvor finner man ulike ting som jeg vet flere har her inne

- Wallstickers av hunderaser

- Wallstickers med tekst (som til kjøkken, husker SFX la ut bilde av tekst som omhandlet oppskrifter etc)

- Kule skilt ha på veggen

Andre kule sider med interiørting og tang (evt blogger)

Skrevet

happylines.no har mange fine wallstickers! Stort utvalg, og man kan velge skriften på veggordene selv. Det er også mulig å designe sin egen, så trykker de den for deg. Har ikke bestilt derfra selv ennå, men vært i kontakt med de på mail, og de er veldig hjelpsomme og svarer raskt.

De har mange fine skilt på f.eks. Dorothea. De har ingen nettbutikk, men de hadde et greit utvalg i butikken i Lørenskog for ikke lenge siden iallefall.

Edit; Den er sikkert nevnt på siden til SaraS, men sofiesvilla.no har også myye fint.. :ahappy:

Skrevet

Jeg fant tidenes fineste mopse-wallsticker til Synnøve her forrige uke! Jeg ELSKER Ebay :wub: ! Det eneste dumme er at jeg ikke har penger selv, så jeg vindusshopper for andre. Haha!

Skrevet

Siden det har samme tema som denne tråden tar jeg meg friheten til å spørre om dere har noen ideer til hvor jeg kan finne stilige tapeter? Altså fototapeter eller tapeter med andre stilige mønstre. :)

Skrevet

Siden det har samme tema som denne tråden tar jeg meg friheten til å spørre om dere har noen ideer til hvor jeg kan finne stilige tapeter? Altså fototapeter eller tapeter med andre stilige mønstre. :)

Bare å spørre :-) jeg lurer også på det

Skrevet (endret)

Jeg lager veggdekorer i vinyl. Jeg kan også lage siluetter av din hund, ikke bare et tilfeldig bilde av rasen. Jeg tar kr 100,- for å lage vectoren (omrisset som skal kuttes) da det er utrolig mye arbeid å lage. Men til gjengjeld kan du da bruke den på så mange veggdekorer du vil. Hva med døra inn til kennelen, vinduet i bilen, burene, utstyrskasser osv?

Dette er en siluett av min hund, Molly, som jeg har laget nå i kveld.

post-11018-0-20694700-1336169376_thumb.j

Originalen:

148928_10150732568371688_540106687_9747750_2127121290_a.jpg

Prisliste inne på www.bruktoggront.blogspot.com

Red1: Oii det ble stort, hvordan får jeg det mindre?

Red2: Fikk jeg det til nå, da?

Endret av Mollymor

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
    • Det er ikke kun dynene som lukter men også hele madrassen stinker.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...