Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 635
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Annet navn; Du vet du har sittet for lenge på sonen når du kan svare på disse spørsmålene

For en kaostråd!

Google translate er morsom liksom.... Håp = надеяться :lol: Det sa meg jo himla mye liksom *ler*

Skrevet

... åh jeg husker ikke brukernavnet på den siste og er også usikker på om jeg tenker på rett person. :P

Skrevet

Hvilke soniser har Dalmatiner, nevn minst 5.

(Ikke skriv hvis du ikke husker så mange på en gang, for da blir det til stor hjelp for andre.)

Skrevet

Lola Pagola

Europia

Shlush

Hoppetussa

Whoopsis (selvom valpen ikke har flytta inn enda :whistle:)

Godkjent, for valpen står i Whoopsis sitt navn. :aww:

I tillegg vet jeg om Debbie. :)

Skrevet

Godkjent, for valpen står i Whoopsis sitt navn. :aww:

I tillegg vet jeg om Debbie. :)

Debbie ja, så klart :)

Hmm... Tenke tenke!

Jeg må tenke litt på nytt spørsmål, så hvis noen har noe før jeg finner på noe så er det bare å slenge det ut :)

Skrevet

Hva var nicket til det mannlige medlemmet som ble moderator nesten med det samme han ble medlem, men som ikke hadde hund?

Pip?

Skrevet

Alle de tre hadde/har vel hund?

Kan ikke huske at PIP hadde hund nei, han var vel bare en IT- nerd så vidt jeg kan huske.

Edit: eller hadde han? *teeeenke* Plutselig usikker...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
    • Shit, 17 år, det er virkelig en brukbar alder.    Kjipt når det blir sånn. Håper det går seg litt til igjen. ❤️ 
    • Vi mistet begge hundene pga alder i 2023. Odin ble 17 og Kovu 13, så anstendig alder på begge.  Jeg har vært 100% ufør omtrent like lenge og går for tiden 500 meter et par ganger i uken, det er det. Og litt hagearbeid. Tollef lufter når vi passer hunder, eller jeg bruker handicapscooter. Men selv da holder det med et par uker hundepass om gangen.
    • Bortsett fra en del lyd i gitte situasjoner så må jeg si jeg er meget fornøyd med valget og positivt overasket så langt. Og lyden håper jeg roer seg litt igjen når hormonene gjør det 😅  Er du helt hundeløs nå? Dårlig form? 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...