Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 635
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Annet navn; Du vet du har sittet for lenge på sonen når du kan svare på disse spørsmålene

For en kaostråd!

Google translate er morsom liksom.... Håp = надеяться :lol: Det sa meg jo himla mye liksom *ler*

Skrevet

Nei og nei. Får ta noe nært i tid, da.

Hvem er det som nesten hver kveld forteller oss at hun skal legge seg med en koselig godnatt melding i AN?

Skrevet

Var ikke Zima ganske liten også, eller husker jeg helt feil?

Hmm, mulig det? Men da var det vel kanskje Silje som hadde henne? :) Jeg kan bare huske at Ingvild hadde Knott :)

Skrevet

Flirer godt av denne tråden :lol: Forøvrig så har jeg ikke pupper nok til at de detter ut av noe som helst, og pølsetrikset er videreført, men jeg finner ikke dokumentasjon på annet enn opphavet til det:

199056_10150451999120641_732375640_17595291_4648520_n.jpg

:P

Moro å følge med litt her altså, og mimre litt, men jeg har ikke tid til å svare, for da må jeg jo finne nye spørsmål også.

  • Like 1
Skrevet

Hehe om flere adopterer det trikset, blir det mange stilige damer i drakt som tafser på seg selv i utstillingsringene fremover. :lol:

(Det med pekingeseren var ikke lett.)

Skrevet
:whistle: gjort det ganske lenge egentlig, er jo kjempeenkelt når draktene ikke har lommer. Jeg tenkte på det når jeg stod i grunnen med Kortis i høst, når snuten hans var plutselig inni drakten at det så kanskje ikke så smart ut alltid :lol:
Skrevet

Hehe om flere adopterer det trikset, blir det mange stilige damer i drakt som tafser på seg selv i utstillingsringene fremover. :lol:

(Det med pekingeseren var ikke lett.)

Kanskje flere menn begynner å fatte interesse for utstilling da :P

ååå jeg vet egentlig svaret! Men jeg husker det ikke. Så da vet jeg det vel egentlig ikke.

Guest janson
Skrevet

Piraya!

(noen andre kan komme med et nytt spm, min hjerne funker ikke helt på denne tiden av døgnet :icon_redface: )

Skrevet

Åneiii! Endelig noe jeg kunne svare på også og så var jeg for treig til å scrolle! :lol:

Men nå skal du jo få finne på spørsmål, likevel :)

Skrevet

Var ikke Zima ganske liten også, eller husker jeg helt feil?

Hmm, mulig det? Men da var det vel kanskje Silje som hadde henne? :) Jeg kan bare huske at Ingvild hadde Knott :)

Jo, eller, hun var vel rundt åtte måneder og Silje hadde henne da. Fine hundene :heart:

Skrevet

Siden ingen har kommet med et spørsmål, så stiller jeg et :P

Hvem var på soneleiren i Rogaland i 2007? Jeg trenger bare navn på de som var der. Totalt 11 stk :)

Skrevet

Ingvild, Marthe, Carina, Silje, Wigdis, Betty, TJ, Carinas to lillesøstre, Emilie ooog ... Uæææ, hvem har jeg glemt??

Skrevet

Ingvild, Marthe, Carina, Silje, Wigdis, Betty, TJ, Carinas to lillesøstre, Emilie ooog ... Uæææ, hvem har jeg glemt??

Jeg må innrømme at jeg glemte søstrene til Carina, så da var vi 13 ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...