Gå til innhold
Hundesonen.no

Problemer med nyffe gjestebøkene?


Jeampi

Recommended Posts

Skrevet

Er det noen andre enn meg som har problemer med nuffe gjestebøkene?

jeg er livredd for at alle mld i gjesteboka mi er sletta! Kom ikke inn i går eller i dag.... :D

Skrevet

Jeg kommer ikke inn på min heller, men tar det helt med ro, de har hatt problemer før og kommer opp igjen. :wink:

Ellers må man bare skaffe seg ny gjestebok, er ikke verre enn det.

Skrevet
Er det noen andre enn meg som har problemer med nuffe gjestebøkene?

jeg er livredd for at alle mld i gjesteboka mi er sletta! Kom ikke inn i går eller i dag.... :D

Hadde nuffe gjestebok tidligere, men ga opp. For det første kom det mer og mer reklame, så dukket det plutselig opp pop-reklame på hjemmesden. Kommer ikke til å bruke den igjen :D

Skrevet

Jeg og har problemer med med å komme inn på nuffegjestebøker. Både min egen og andre sine. Komme heller ikke inn på nuffe.net. Har det problemet i dag og hadde det i går.

Men har aldri hatt problemer med reklame og pop ups fra nuffe.

Første gang jeg har problemer med nuffe

Skrevet

Denne meldingen får jeg opp, etter en stund ventetid da.

"Vi beklager, men vår ISP har for tiden problemer med MySQL-serveren sin. Vi regner med at problemet er fikset om ikke alt for lenge"

Skrevet

Min tulla både i går å i dag.

Kom inn seint i går kveld, før den tulla igjen.

Så kom jeg inn i 13 tia i dag...men sia det har den vært nede :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
    • Kan jeg spørre om hvilke hunderaser som har minst jaktinstinkt? Er det kun selskapshundene?
    • Jeg har ingen som kan ha hunden så de må være her
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...