Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Helt greit med ikke hunde relaterte undertemaer.

Men er det en ide og ikke la de temaene poppe opp på lista over

siste fra forum? en tilfedig kopi her, mesteparten er ikke hunderelatert.

Jeg kommer ikke hit for å se hvilke mob abbonent som er best f.eks.

Siste fra forum

STIG:)

  • Like 1
Skrevet (endret)

Alle oppdaterte tråder fra sistgang du var innom vil dukke opp idet du trykker "vis nytt innhold".

Jeg synes det er kjempefint at det fungerer sånn det gjør, og har ingen problemer med å la være å lese i tråder som ikke interesserer meg, f. eks mobil-abonnementer. :)

Endret av IW
fjernet ufint språk
  • Like 3
Skrevet

Det er en del som er innom disse trådene, og da vil det være et stort minus for de om de ikke kommer opp under oppdaterte tråder. Det er vel ikke veldig vanskelig å "hoppe over" de trådene man ikke er interessert i?

Skrevet

Ah, der ser jeg aldri uansett :P

Forøvrig fant jeg ut at man kan sortere hvilke underforum man vil at skal dukke opp under "nytt innhold" nå :P Og det var jo ganske kjekt.

Skrevet

Helt greit med ikke hunde relaterte undertemaer.

Men er det en ide og ikke la de temaene poppe opp på lista over

siste fra forum? en tilfedig kopi her, mesteparten er ikke hunderelatert.

Jeg kommer ikke hit for å se hvilke mob abbonent som er best f.eks.

Siste fra forum

  • hvilket abonnent har du til mobilen?
  • Akkurat nå
  • Dårlige trekk du ser på rasen din?
  • Benedicte sin liksom-EFIT
  • Rare ting du trodde da du var liten?
  • Hvem sitt ansvar? Kattedritt i sandkassen.

STIG:)

Hei :)

Jeg skrev egentlig et langt flott innlegg på mobilen istad men så fikk jeg ikke postet så da kommer kortversjonen nå ;)

Vi(admins/moderatorer på hundesonen.no forumet) styrer ikke noe med portalen, den er i hendene til Espen og et par svensker. Hvordan de filtrerer tråder herfra får jeg ikke gjort stort med, annet enn at vi kan håpe Espen titter innom og ser denne tråden, så kanskje han kan rette det selv :)

Flott at du tar det opp så kanskje de kan få fikset det.

Anette

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En viktig del av å drive med utstilling er jo å lære hundene å slappe av i buret når de ikke er i ringen. Det er ikke bare oppbevaring.  Og har du flere hunder så ville jeg enten hatt med hjelpere eller bare én hund på utstilling om gangen, ihvertfall til de er vante til omgivelsene og slapper av i buret.
    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...