Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Vi har sikkert flere opplevd at vi kanskje har tatt et bilde eller to som vi kanskje har lyst å legge ut her på sonen,men ender opp med å ikke gidde fordi det er ikke vits å lage en egen tråd for et bilde liksom. Og man vil heller kanskje ikke legge de ut i "Bildekritikken".

Sleng ut bilder av hva det måtte være! :D( Bare det er passende :P ) Trenger ikke tenke på kvalitet,det gyldne snitt osv. her inne :thumbsup:

Får begynne jeg,noen bilder jeg ikke helt har visst hvor jeg skal legge ut,men som jeg liker godt:

Juni2010022.jpg

Juni2010214.jpg

Juni2010455.jpg

Juni2010482.jpg

ferien2008Danmark138.jpg

IMG_0501.jpg

IMG_1920.jpg

IMG_0458.jpg

IMG_1661.jpg

IMG_1743.jpg

IMG_1759.jpg

IMG_0843.jpg

img_0901.jpg

  • Like 2
  • Svar 305
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ei venninne tegnet Ozzy i snøstorm.

første møte med havørn på kloss hold

Luno, Jolie og Nemis bidrag til BAs "Bergens fineste smil" konkurranse; kan ikke skjønne annet enn at dette skal gå videre (om det blir godtatt )

Posted Images

Skrevet

Jeg likte det av det lille mennesket foran det store akvariet. Fikk føle litt på undervannsskrekk-suget i magen. :) (For bare et par år siden hadde jeg ikke klart å se på bildet engang).

Så gøy da! Morsomt med bilder som gir følelser hos andre :ahappy:

Må bare nevne at det er min samboer som har tatt det bildet,og jeg er den lille personen som står der,og jeg er en ekstremt liten person fra før,så det gir sikkert ekstra effekt :whistle::P

(resten av bildene er tatt av meg altså )

  • Like 1
Skrevet

Takk!

Dette bildet har jo mistet alt av kvalitet, da. Får ikke lastet inn bilder på macen enda, så dette har gått gjennom min mors data og photobucket. Men jeg vil vise det frem allikevel, det sier mye om meg:

sal.jpg

Skrevet

første møte med havørn på kloss hold :)

Stilig! Hvilket objektiv har du?

Takk!

Dette bildet har jo mistet alt av kvalitet, da. Får ikke lastet inn bilder på macen enda, så dette har gått gjennom min mors data og photobucket. Men jeg vil vise det frem allikevel, det sier mye om meg:

sal.jpg

Kult!

Åh, de dropsene så skremmende gode ut!

De fant plutselig veien til magen min,så de finnes ikke mer... :whistle:

Slenger ut et par bilder tatt idag :)

oktober2011021.jpg

oktober2011046.jpg

oktober2011065.jpg

oktober2011066.jpg

oktober2011101.jpg

oktober2011108.jpg

oktober2011110.jpg

oktober2011125.jpg

oktober2011131.jpg

oktober2011134.jpg

Jeg tvang Zara med på photoshoot med meg :P

oktober2011089.jpg

Haha,stakkars,se øyet! Og hele hun egentlig :whistle:

oktober2011101-1.jpg

oktober2011105.jpg

Ser på hele hunden at hun vil bort derfra :sleep::P

  • Like 1
  • 3 weeks later...
Skrevet

Fantastisk flott, satser på at Monti får samme fargen ;)

OT: Ser at den nye statsministeren i Italia er oppkalt etter hunden din :ahappy:

Skrevet

OT: Ser at den nye statsministeren i Italia er oppkalt etter hunden din :ahappy:

Haha, jeg vet! Nå kommer vi til å ha en hund folk tror vi kalte opp etter statsministeren i Italia :huh:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Kontakt raseklubben eller NKK for veiledning om dette. Det er ikke veldig vanlig, men det skjer at en oppdretter "leier" en tispe for et kull. De betaler da selvfølgelig alle utgifter i forbindelse med kullet,  men jeg er usikker på om de betaler noe mer enn det til eier, jeg mistenker det er tilsvarende prisen av en valp, evt. en av valpene. 
    • Spør for en jeg kjenner. Oppdretter ønsker at kjøper står som eier. Men vil ha ett kull på tispa. For vil ha genene videre. Hvordan foregår dette vs. forvert? Er ikke forvertavtale. Enten at kjøper har ett kull eller at oppdretter har kull der?
    • Ja, jeg «liker» jo å tro alderen har en stor rolle. Det sies jo at en bc trenger ett år på hvert bein, og ett for hode for å bli voksen. Vi gir oss ikke, men rimelig frustrende å se hvordan oppførselen hans har blitt, når jeg vet at han i bunn og grunn er helt super på alt annet.  Vi var blant annet på ferie ett par dager i sommer. Mye hunder å møte her og der, men ingen hilsing. Og det var ikke noe problem. Han lå fint ved siden av meg å så hunder og folk på 10-20 meters avstand, ingen reaksjon. Det er jo sånn sosialisering bør være. Bare se og observere, uten noe mer. Samme når han er med på jobb. Men det er vel som du sier at mye av det vil vel skinne igjennom da han får landet litt. 
    • Det høres ut som et bra hundeliv. For å svare direkte på spørsmålet så tenker jeg nok at alderen spiller en rolle for at det oppleves verre, men det kan gå begge veier avhengig av hva man gjør med det. Generelt er det greit å tanke at all adferd som hunden får erfaring med blir den bedre på. Hvis hovedregelen blir å utagere på andre hunder som passerer så vil det henge igjen når hunden modner og blir voksen. Hvis dere trener på å ha kontakt og slappe av rundt andre hunder så vil det etterhvert bryte gjennom hormontåka. Lykke til!
    • Mulig jeg formulerte meg litt feil. Men nei, han har nok ikke øvd på det i 18 mnd. Det har gått fint frem til 16-17 mnd alderen. Vi har også gått tur å kommet rett i ett hundestevne, da var det veldig mye hunder, men han brøy seg ikke merkeverdig da heller. Da gikk han bare å snuste. Mulig fordi det ikke var en enkelt hund å henge seg oppi. Han er ganske aktiv i form av søk, og vi trekker og sykler. Verken overstimulert eller understimulert vil jeg tro. Rolig og fin rundt baby på 4 mnd også.    Jeg er klar over at vi må trene passeringer med større avstand for å ha kontakt. Har lest en hel haug om det. Bare nysgjerrig på mer med tanke på alderen hans osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...