Gå til innhold
Hundesonen.no

Overføre kontakter til iPhone


MonicaT

Recommended Posts

Skrevet

Det er ettersom jeg forstår et annen type SIM kort på iPhone .... :blink:

*omformulerer*

Det er samme simkort, men det må klippes mindre. For i iPhone er det kun plass til selve "minnekort" biten. De fleste telebutikker har en slik "klippemaskin"

Skrevet

Når iPhonen er kobla til iTunes må du trykke på Info på siden av "Oversikt" og trykke på "Synk kontakter" da kan du velge google og logge inn og hente kontaktene fra google kontoen på din Desire :D

Skrevet

Synkroniser mot Gmail..

Dette programmet kan brukes for å hente ut kontaktene fra Android-telefoner:

https://market.android.com/details?id=no.uia.android.backupcontacts&feature=search_result

Det funker ikke helt optimalt, noen ganger klarer den ikke å eksportere kontaktene.

Fila du får ut her (.csv-fil) importerer du til Gmail.

Du kan så synce kontaktene på gmail mot hva du vil.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...