Gå til innhold
Hundesonen.no

Ny versjon av Internet Explorer


MonicaT

Recommended Posts

Skrevet

Jeg klarte å trykke ja for å laste opp ny versjon av IE. Denne synes jeg ikke var noe særlig, veldig uvant og tungvindt. Kan jeg få tilbake dem gamle på noe vis ?

Skrevet

Hvilken windows-versjon har du? I Kontrollpanelet/Control Panel kan du antageligvis gå tilbake til en "tidligere versjon" av systemet. Lenge siden jeg har gjort det, men kan sjekke det når jeg vet versjonen.

Skrevet

Jeg oppdaterte til den nyeste firefox for en stund siden, skikkelig uvant, med fanene øverst og sånn. Men nå liker jeg denne mye bedre faktisk. Gi den nye IE en sjanse? Det er uansett best å ha de nyeste versjonene av nettleserne tror jeg.

Skrevet

Sikkerhet, funksjon, stabilitet vel, det meste, er bedre og tryggere på nyere versjoner...

Deal with it, 5dager så er du vendt med det... :wave:

Skrevet

Har beholdt den nye, men noen spørsmål

Om jeg eks her på sonen klikker på linken til et blogg kommer den opp i ny fane (greit nok) men den siden som Sonen var på endrer seg også, så da har jeg plutselig to faner med samme side..kan jeg endre det ?

Skrevet

Høres egentlig ut som en bug i IE...

Har ikke brukt IE "aktivt" på 6år så jeg vet lite om innstillinger.

Tre alternativer :

Firefox

Crome

Opera

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • De springende og cokerne jeg har vært borti har samtlige vært veldig god med nesen. Litt for opptatt av å bruke nesen til og med, til frustrasjon for eiere som vil drive med lp. Men hvorfor ikke bare bruke en av de dere har? De burde jo duge i massevis? Viss ikke så har man jo alltids working utgaven av både cocker og springer som ett alternativ.  
    • Nei. 😆 jeg takler ikke hund som lukter "parfyme" fra sjampo etter vask. Sykt kvalm å "feil"/kunstig lukt.
    • En selskapshund, "fuglehund" og en vokterhund.. 3 veldig forskjellige hunder i både størrelse,  type og bruksområde.  Hva lurer du på mer spesifikt? Det er ganske omfattende å skulle beskrive 3 hele hunderaser på generelt grunnlag.
    • Jeg tenker nok at dette handler mer om hvordan du samhandler med hunden enn om.at du er hovedmennesket.  Du synes synd på hunden og vier sikkert mer oppmerksomhet til disse uønskede dillene og når det hjelper å mase så maser man mer.  Sørg for at hunden får det den trenger, helst før den maser selv. Når man vet at hundens behov er dekket så kan man helt fint ignorere eller bare be den kutte ut å gå å legge seg.  På siden av det hele, hvorfor er du alene ansvarlig for at alle de andre i huset ikke skal forstyrres av denne hunden? Er den bare din? Og hvorfor ikke bare legge den på stua eller så skjermet som det går an å få det fra soverom?    Kommer du hjem fra jobb å ingen har vært på skikkelig tur med han så er det antagelig greit å bare gå ut først som sist, det har iallefall jeg alltid gjort. Gå en passelig tur, deretter inn å slappe av med god samvittighet. Å få de andre til å hjelpe til mer er nok en positiv ting for deg og skulle bare mangle, men det alene vil ikke nødvendigvis fikse masingen,  det handler nok mer om deg.
    • Jeg er ute etter en hund som skal brukes til soppsøk, evt. blodspor.    Men hvilken hund skal man velge? Jeg har vurdert både springer og cocker spaniel, men syns kanskje at det er mange «pyntehunder» og ikke så mange med fokus på nesa. Ikke at det er noe galt i det altså! Man har selvfølgelig ulik bruk for hunden sin🙌  Jeg vurderer derfor andre hunderaser men vil gjerne høre andres erfaringer/ meninger om både spaniel og andre hunderaser.  Selv driver jeg med jakt, og har en Vorsteh og en tysk Jaktterrier. Jeg har erfaring med nosework, blodspor og litt ettersøk. Begge hundene mine krever mye aktivisering og stimuli. Derfor er jeg ikke redd for en hund som krever mye. Gjerne mellomstor eller liten i størrelsen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...