Gå til innhold
Hundesonen.no

Nytt Escape Room spill


Carina

Recommended Posts

Skrevet

Jeg skjønner bare ikke hvordan man klarer disse spillene :) Jeg har sååå ikke tålmodighet. :whistle: Har klart litt, men tror ikke jeg er smart nok til sånt her :P

Guest Michellus
Skrevet

Jeg skjønner bare ikke hvordan man klarer disse spillene :P Jeg har sååå ikke tålmodighet. :whistle: Har klart litt, men tror ikke jeg er smart nok til sånt her :)

Det samme føler jeg :) Eller, jeg har tålmodigheten, men vet ikke hvor jeg skal klikke, for det virker som om jeg har prøvd alt :P

Guest Michellus
Skrevet

Rosa tråd, pekepinnting, batteri og stjerne.. JEG FÅR IKKE TIL MER :lol:

Jeg kunne seriøst ikke vært den nye McGuyver :lol:

Skrevet

Rosa tråd, pekepinnting, batteri og stjerne.. JEG FÅR IKKE TIL MER :lol:

Jeg kunne seriøst ikke vært den nye McGuyver :D

:lol: jeg har hatt pekepinne (men brukte den! hint hint! )batteri,stjerne og fjernkontroll :D

Skrevet

åh, jeg står fast! Jeg har klart å få pc'n opp og gå, men noe sier meg at jeg mangler noe til det bildet på pc'n.. Kan noen sende meg et liiite hint på pm? pliiiiiis :getlost:

Edit; den som leter han finner :D

Edit2; og der var jeg ute!

Guest Michellus
Skrevet

:D jeg har hatt pekepinne (men brukte den! hint hint! )batteri,stjerne og fjernkontroll :getlost:

Har fjernkontroll også, men skjønner ikke hvor jeg skal bruke pekepinnen :D

Skrevet

Ingen som vil gi noen hint da, mange som har pekepinne, stjerne, fjernkontroll og batteri.

Jeg putta batteriet i klokka, men mangler en til.

Skrevet

UTE!! Takket være Mailin. For tålmodighet til dette var ikke min sterke side. Så blir jeg noen ganger låst inne noe sted, håper jeg det er med henne. :lol:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...