Gå til innhold
Hundesonen.no

Vår "nye" stue.


Ricco

Recommended Posts

Skrevet

Lagde en tråd tidligre om akvariet vår som plutselig sa pang, (finner ikkje tråden igjen)

No er vi endelig ferdig med oppussingen, tok like godt heile stua når vi først holdt på.

Er veldig fornøgd med resultatet, har fått inn nytt vindu og isolert stue :hmm:

Legger inn litt før og etter bilder så dere får sjå korleis det vart.

026-3.jpg

022-4.jpg

007-7.jpg

015-8.jpg

012-8.jpg

038-2.jpg

037-4.jpg

Ny ovn er og satt inn.

013-11.jpg

022-3.jpg

040-3.jpg

045-2.jpg

Skrevet

Å nei å nei, husker jeg selv var redd akvariet skulle sprekke, på den tid da jeg hadde det. Var et 400l kar, så hadde blitt mye vann utover..

Men skikkelig fint det ble da! Uhell skjer men heldigvis er det en opptur i noen tilfeller. Kos med nyopppusende rom! :hmm:

Skrevet

Syns du skal sende en takk til akvariumet ditt jeg! For Stuen ble jo KJEMPEFIN!

Skikkelig hell i uhell :hmm:

Skrevet

Syns du skal sende en takk til akvariumet ditt jeg! For Stuen ble jo KJEMPEFIN!

Skikkelig hell i uhell :hmm:

Hehe kan gjere det no, men var ikkje så gøy mens det sto på. 2 mnd brukte vi på alt.

Priser meg lykkelig for at vi har fullforsikring, så det er ikkje store utgiftene vi har hatt sjøl :hmm:

Tusen takk Soppen Camilla, liker å holde på med sånt eg :P

Skrevet

Flott gulv, jeg likte at det så ut som kjempestore fliser! Er det parkett eller laminat? Men hvit peis, blir ikke den for støvete/sotete?..

Skrevet

Ser ut som det er skifer (skrives det sånn? :hmm: ) I såfall er det utrolig lett å holde rent :hmm:

Ble skikkelig fint! :P

Edit: når jeg tenker meg om så er vel kanskje skifer noe man bruker ute? Jeg vet ikke forskjell :P

Ser ihvertfall ut som fliser/skifer :P

Skrevet

wow, kjempefint. er gulvet svart? isåfall hvordan er det å holde rent? Jeg har alltid likt svart gulv, men har dårlig erfaring fra det :P

Ja gulvet er svart, men det er ikke fliser, er gulvbelegg som ser ut som fliser. (Og fliser kan man forresten bruke både ute og inne :hmm: )

Enkelt å holde rent, men går jo over med moppen en gang pr dag.

Ang kvit ovn, nei blir ikkje fortere støvet enn en svart ovn. :hmm:

Skrevet

Kjempebra resultat! :P Så det var igrunn kjekt at det skjedde, selv om det ble endel styr.. :hmm:

Tusen takk! Ja er jo det :hmm:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...