Gå til innhold
Hundesonen.no

Gavekort hos Canis


Miriam

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har fått et gavekort fra Canis på 60 kr som jeg ikke har tenkt til å bruke, så hvis noen er interessert er det bare å sende meg en PM, så får du koden i retur :lol: Utløper om 10 dager.

-Miriam

Hvis denne egentlig skal ligge et annet sted så har jeg bare bomma litt, sorry :)

Guest Gråtass
Skrevet

Jeg har også om noen vil ha..

Gavekortkode: 7u4d8c33

Verdi: kr 60,-

Skrevet

Jeg var for treig... Mitt er fortsatt ledig. Gavekortkoden er 7v4b8n7m7, så får den som vil ha det ta det. :lol: Går ut 28.10.2010, verdi kr 60.

Førstemann til mølla!

Skrevet

Hvis du bestilte faktura kan du bare sende mail og be de slå på gavekortet :)

Jeg kan jo bare ta og bestille litt mer idag... :lol:

Betalte med kredittkort jeg da :D

Skrevet

Det er nå bare 10 dager til gavekortet ditt hos Canis.no utløper.

Gavekortkode: g96h6g6e4

Verdi: kr 60,

Ta for dere! :lol:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...