Gå til innhold
Hundesonen.no

Gavekort hos Canis


Miriam

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har fått et gavekort fra Canis på 60 kr som jeg ikke har tenkt til å bruke, så hvis noen er interessert er det bare å sende meg en PM, så får du koden i retur :lol: Utløper om 10 dager.

-Miriam

Hvis denne egentlig skal ligge et annet sted så har jeg bare bomma litt, sorry :)

Guest Gråtass
Skrevet

Jeg har også om noen vil ha..

Gavekortkode: 7u4d8c33

Verdi: kr 60,-

Skrevet

Jeg var for treig... Mitt er fortsatt ledig. Gavekortkoden er 7v4b8n7m7, så får den som vil ha det ta det. :lol: Går ut 28.10.2010, verdi kr 60.

Førstemann til mølla!

Skrevet

Hvis du bestilte faktura kan du bare sende mail og be de slå på gavekortet :)

Jeg kan jo bare ta og bestille litt mer idag... :lol:

Betalte med kredittkort jeg da :D

Skrevet

Det er nå bare 10 dager til gavekortet ditt hos Canis.no utløper.

Gavekortkode: g96h6g6e4

Verdi: kr 60,

Ta for dere! :lol:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Kattedo bør nok være utenfor rekkevidde for hunden. Og så må det jo da enten være en hundevant katt eller en kattunge, som ikke vil ha erfaring med å bli jaget. Jeg ville nok lagt en ganske nøye plan for introduksjon og sosialisering. Veldig avhengig av type og individ av hund så kan det bli utfordrende, særlig hvis hunden har noe særlig jaktinstinkt, men det er også mange hunder som jager katter ellers som tolererer huskatten.  Snakk med folk som har erfaring med å introdusere hund og katt fra før, og ha kompostgrinder tilgjengelig for å holde de adskilt til de er tilvendt, og steder der katten kan gjemme seg og klatre opp.
    • Navnet eller hvor mange stavelser bestemmer du jo selv, men to stavelser er ofte lettere for hunden å oppfatte og kjenne igjen. Generelt vil en hund respondere mye bedre på "Fido" enn "Maxmilianimus" fordi det er lettere å høre det, rett og slett.  Det finnes masse hundenavnlister på nett, så jeg ville bare søkt etter noen av de, og valgt fra nederste halvdelen av listen over populære hundenavn.
    • Hva bør man tenke på når man skal bestemme navn til hunden? Hvilke navn liker dere? Hva heter hunden deres? Trenger tips. Er det sånn at det kun må være to stavelser?
    • Hva bør man tenke på om man allerede har hund men ønsker katt? Utstyr som er kjekt å ha annet enn det som er anbefalt? Hva gjør man med innedo og hunden da skal grave? Osv. Vil være forbredt på alt.
    • Vi har faktisk nettopp betalt et gjerdefirma for å sette opp nettinggjerde rundt en del av hagen. Personlig synes jeg nettinggjerde er bra og solid, men det kan jo være andre løsninger passer bedre for andre. Byggvarehusene selger ulike typer gjerder og gjerdemoduler i tre og sånt, og kan ofte formidle håndtverkere som tar jobben. Ellers kan man søke opp og kontakte gjerdefirmaer selv. Jeg brukte MittAnbud denne gangen. Vi fikk satt opp nettinggjerde rundt hele hagen i forrige hus også, og jeg angrer ikke på det. Hvis det er praktisk gjennomførbart å gjerde inn hele tomta ville jeg gjort det, men det kommer jo litt an på hvor du vil hunden(e) skal ha tilgang og sånt. Har du mye blomsterbed eller grønnsakshage kan det være lurt å ha det separat f.eks.  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...