Gå til innhold
Hundesonen.no

Gavekort hos Canis


Miriam

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har fått et gavekort fra Canis på 60 kr som jeg ikke har tenkt til å bruke, så hvis noen er interessert er det bare å sende meg en PM, så får du koden i retur :lol: Utløper om 10 dager.

-Miriam

Hvis denne egentlig skal ligge et annet sted så har jeg bare bomma litt, sorry :)

Guest Gråtass
Skrevet

Jeg har også om noen vil ha..

Gavekortkode: 7u4d8c33

Verdi: kr 60,-

Skrevet

Jeg var for treig... Mitt er fortsatt ledig. Gavekortkoden er 7v4b8n7m7, så får den som vil ha det ta det. :lol: Går ut 28.10.2010, verdi kr 60.

Førstemann til mølla!

Skrevet

Hvis du bestilte faktura kan du bare sende mail og be de slå på gavekortet :)

Jeg kan jo bare ta og bestille litt mer idag... :lol:

Betalte med kredittkort jeg da :D

Skrevet

Det er nå bare 10 dager til gavekortet ditt hos Canis.no utløper.

Gavekortkode: g96h6g6e4

Verdi: kr 60,

Ta for dere! :lol:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har du forsøkt med bare en hund alene med en kattunge? Jeg har heller ingen erfaring med dette, men fra å introdusere miniatyr valp til voksen mellomstor hund. Det tok litt tid før de var gode venner. Jeg ser for meg at kanskje senior alene med en kattunge i fanget..? Samtidig øker det jo stress veldig om den andre holder konsert i rommet ved siden av.   Edit: Har du forsøkt kattungene i bur med hundene fri? Jeg husker det sjalusidrapet en rottweiler begikk på en toåring for noen år siden, hvor jeg er hellig overbevist om at måten de brukte buret på var en tungt medvirkende årsak. Når ungen kom på besøk ble hunden satt til side i bur i sitt eget hjem, i stua, mens mamsen dens ignorerte den og begikk kos og lek med ungen på gulvet og i sofaen rett foran den. Drapet ble begått en dag hunden var forvist til hagen mens ungen var inne med matmor og fikk forsyne seg selv fra fryseren midt i glaninga på hunden, hvorpå det bikket fullstendig over for den. Jeg tror ikke det var jakt, men ren sjalusi og ressursforsvar.
    • Riesenschnauzer krever ihvertfall ganske mye. Kanskje ned mot en time i uka som rent kjæledyr for å holde tovefri, korte poter, rent skjegg, ren stump og visuell sikt. En time høres lite ut, men det er et minimum, og plutselig mye om en er vant til stellfri pels. Skal en holde i korrekt utstillingspels kreves en del mer tid. Typisk rase en ikke skaffer seg om en tenker at den må friseres, men flott om en har en indre frisør som liker at den kan friseres. Profesjonellt utstillingsstell på riesen er kostbart fordi det er tidkrevende, men kan være verdt pengene om en bare skal stille noen få ganger. Ikke bare, bare å få til et jevnt og pent resultat.
    • Ja, Edeward er uvurderlig support. Super fornøyd med ham. Fordi han er krypt vil det aldri skuffe meg at han kanskje ikke engang er bygget til en Very Good (trang i fronten, en merkelig bue i ryggraden og keivete potestilling), men mentalt er han bare super.  Vi har gode naboer også. Tror ikke jeg hadde taklet dette like bra om jeg bodde mer øde og alene. Han er en livsglad gutt som vet å ha det gøy      
    • Jeg følger med på lynkart hver gang men det kan snu fort. Og det tar ett stykke å kjøre hjem om jeg ser det er ille. Det er også ofte det er meldt torden og Lyn og jeg blir hjemme med hundene også kommer det ikke torden og Lyn i det hele tatt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...