Gå til innhold
Hundesonen.no

Gavekort hos Canis


Miriam

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har fått et gavekort fra Canis på 60 kr som jeg ikke har tenkt til å bruke, så hvis noen er interessert er det bare å sende meg en PM, så får du koden i retur :lol: Utløper om 10 dager.

-Miriam

Hvis denne egentlig skal ligge et annet sted så har jeg bare bomma litt, sorry :)

Guest Gråtass
Skrevet

Jeg har også om noen vil ha..

Gavekortkode: 7u4d8c33

Verdi: kr 60,-

Skrevet

Jeg var for treig... Mitt er fortsatt ledig. Gavekortkoden er 7v4b8n7m7, så får den som vil ha det ta det. :lol: Går ut 28.10.2010, verdi kr 60.

Førstemann til mølla!

Skrevet

Hvis du bestilte faktura kan du bare sende mail og be de slå på gavekortet :)

Jeg kan jo bare ta og bestille litt mer idag... :lol:

Betalte med kredittkort jeg da :D

Skrevet

Det er nå bare 10 dager til gavekortet ditt hos Canis.no utløper.

Gavekortkode: g96h6g6e4

Verdi: kr 60,

Ta for dere! :lol:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
    • Det er individuelle forskjeller, men alle disse må børstes regelmessig og bades innimellom for å holde pelsen ren og fin. Corgi krever mindre pelsstell, men røyter ganske mye. Alle er jo gjeterhunder som er mest brukt som selskapshund, men corgi og sheltie har nok en del mer vakt/varsling enn de litt større rasene, og corgiene har erfaringsmessig mer gjeterinstinkt. Alle rasene er hunder som bør få brukt seg utover å være familiehund og gå på tur.
    • Er det greie mentale instinkter på Eurasier? Noe rusk der? Har vurdert rasen lenge siden virker som om det er en grei allroundhund.
    • Er det like mye pelsstell på langhåret collie, Shetland sheepdog og bearded collie? Og er det noen forskjell i mentalitet? Evt.Corgi
    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...