Gå til innhold
Hundesonen.no

8-Year-Old Asian Mix Wins Westminster Boy Show


Lemen

Recommended Posts

Skrevet

Linken funket ikke? Jeg kom til en reklameside for så å bli videresendt til en side som sa at "siden jeg så etter er ikke her". :whistle:

Skrevet

Nå virket den ja. :whistle:

Men uhmm?? Jeg vet ikke om jeg skjønte helt jeg? Er det en form for underholdning, tull og fanteri eller har det rablet for noen?

Skrevet

Egentlig ganske ekkelt, når det står sånn "på trykk" og ser ordentlig ut... Gutteutstilling, liksom..

Men veldig morsomt, da!

Susanne

(Sikkert ikke tilfeldig at gutten het Danny, og er fra asiatisk opphav.. Ref. filmen Danny the Dog - en fantastisk bra film med Jet Li som Danny)

Skrevet

"Echoing the sentiments of many others, Poole added that she couldn't wait to get home to see her own boy, Jeffrey, and let him out of his crate."

:)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...