Gå til innhold
Hundesonen.no

Tegnelek!


nordmørsloppa

Recommended Posts

Skrevet

Ble så inspirert av tengetrådene her..at jeg fant opp en ny lek.

jeg begynner med å tegne en sonen hund...og legger ut et bilde av min hund som neste person skal tegne. Neste person legger deretter ut bilde av sin hund...som neste person skal tegne...osv osv... skjønner ?

Ettersom jeg er den første som begynner..tar jeg meg friheten å stjeler et bilde av Bambi. :P

  • Svar 94
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

her er lille løven din :D

Han er så søøøt :P

Nåååh :) så otroligt fint det blev! Den ska få en fin plats på väggen i vårt hus :D

Tuuuuuusen taaaack det var verkligen jättejätte fiiiiint (och jag har aldrig sett teckningen innan) :P

Skrevet

Haha, Storm&Meg, jeg tror ikke noen andre kommer til å legge inn tegninger her, alle vil at du skal tegne deres hunder. :P Du er kjempeflink! *ønske seg bedre tegneprogram på pcen*

Skrevet

Du er superflink :P Hva maler du med??

Kan du male mine to snuppelurer?? Kunne tenkt meg noen flotte bilder (som de du lager) til å ha på veggen i nye bryggerhuset :P

Dronninganytersola5april09.jpg

IMG_3935.jpg

På forhånd tusen takk :)

Skrevet

Du er superflink :P Hva maler du med??

Kan du male mine to snuppelurer?? Kunne tenkt meg noen flotte bilder (som de du lager) til å ha på veggen i nye bryggerhuset :P

Dronninganytersola5april09.jpg

IMG_3935.jpg

På forhånd tusen takk :)

jepp, tar det på morrakvisten- jeg maler i adobe elements med musa...hadde tegnebrett ,men ikke nå lengre :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...