Gå til innhold
Hundesonen.no

Sonen-fellestrening


Wanderlust

Recommended Posts

Skrevet

18oktober069.jpg

18oktober072.jpg

18oktober079.jpg

18oktober082.jpg

18oktober083.jpg

18oktober089.jpg

18oktober093.jpg

18oktober096.jpg

18oktober097.jpg

18oktober104.jpg

18oktober109.jpg

18oktober114.jpg

18oktober125.jpg

18oktober128.jpg

18oktober133.jpg

18oktober134.jpg

18oktober135.jpg

18oktober138.jpg

Edit:

Resten av bildene ligger i album på siden min :thumbs:

Edit2:

Får ta det med her da: Det er Silje med terven Grim, Birte med hann-tolleren Sico, Yvonne med bc-valpen Zaira (og hun hadde også med seg blandingen Tulla), også var det Vittoria (husker ikke navnet hennes :) ) her inne med Kooikeren Marvin + meg Monica med toller-frøkena Chilli.

Da skal jeg vel ha husket alle.

Skrevet
Så mange flotte bilder og hunder :) Savner en liten hvem er hva tekst under bildene :aww::)

Gidder ikke redigere og skrive under. Men det er Silje med terven Grim, Birte med hann-tolleren Sico, Yvonne med bc-valpen Zaira (og hun hadde også med seg blandingen Tulla), også var det Vittoria (husker ikke navnet hennes :) ) her inne med Kooikeren Marvin + meg Monica med toller-frøkena Chilli.

Da skal jeg vel ha husket alle.

Skrevet
Gidder ikke redigere og skrive under. Men det er Silje med terven Grim, Birte med hann-tolleren Sico, Yvonne med bc-valpen Zaira (og hun hadde også med seg blandingen Tulla), også var det Vittoria (husker ikke navnet hennes :) ) her inne med Kooikeren Marvin + meg Monica med toller-frøkena Chilli.

Da skal jeg vel ha husket alle.

Da hadde jeg klart å regne meg frem til sånn ca. hvem det var :aww:

Slenger med på trening litt nærmere jul. Da har jeg forhåpentligvis ei lita loppe som trenger miljøtrening :)

Skrevet

Haha! Silje ser tom ut og Monica ser forvirra ut på banen :)

Lene, hun med en blue merle og en BC valp som ser kjempestor ut det er meg :aww:*mumle om Silje, du skal få hevn på det bildet :) :) *

Skrevet
Haha! Silje ser tom ut og Monica ser forvirra ut på banen :)

Lene, hun med en blue merle og en BC valp som ser kjempestor ut det er meg :)*mumle om Silje, du skal få hevn på det bildet :) :) *

Er alltid litt forvirra :aww:

Skrevet

hihi :aww:

Birte btw kom på nå når jeg gjennomgår mine bilder.. tilogmed Grim skulle ha Tulla.. så det er nok ikke umulig løpetiden er på gang nei :)

edit: dog jeg ser ingen synlige tegn på det enna da *sjekket tidligere*

Skrevet
hihi :aww:

Birte btw kom på nå når jeg gjennomgår mine bilder.. tilogmed Grim skulle ha Tulla.. så det er nok ikke umulig løpetiden er på gang nei :)

edit: dog jeg ser ingen synlige tegn på det enna da *sjekket tidligere*

Hehe, sier det sånn vi. Er ikke min som bare er horndog altså! :)

Skrevet

Vittoria heter Marianne :aww:

Og det var veldig fine bilder som er lagt ut altså! Var hyggelig å være med :)

Skrevet
Vittoria heter Marianne :)

Og det var veldig fine bilder som er lagt ut altså! Var hyggelig å være med :)

Da vet vi det til neste gang :) Koselig at du slang deg med, og håper du blir med flere ganger :aww:

Mine bilder ligger i bloggen :)

...Tollere er da ikke gale de :)

  • 2 weeks later...
Skrevet
Haha! Silje ser tom ut og Monica ser forvirra ut på banen :whistle:

Lene, hun med en blue merle og en BC valp som ser kjempestor ut det er meg :ahappy:*mumle om Silje, du skal få hevn på det bildet ;):twisted: *

TOM? :aww:

Moahaha, var da ikke så gæli det bildet da, i forhold til det trynet du slang ut :D

Skrevet
TOM? :twisted:

Moahaha, var da ikke så gæli det bildet da, i forhold til det trynet du slang ut :whistle:

hahaha :ahappy:

edit:

Dette du mener? :aww:

DSC_5361.JPG

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg har en tynn hund på 2 år og hun er fullvoksen for lenge siden. Hun har alltid vært tynn og spinkel sånn at ribbeina og knoklene stikker ut. Har prøvd å få henne opp i vekt. Er det noe jeg kan gjøre? Bør hun da ha en dyrlegesjekk men hva gjør dyrlegen da? Er det noen som har erfaring med en småspist hund? Har prøvd flere for og hun er like tynn. 
    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...