Gå til innhold
Hundesonen.no

Hjelp til banner / bakgrunn


MonicaT

Recommended Posts

Skrevet

Hei.

Jeg skal lage en helt enkel hjemmeside for en utstilling ( fuglehunder )

Vi har en annonse som vi bruker

Link annonse

Noen som kan hjelpe meg med å lage en banner med hunde ansiktene ?

Evt med logo til alle klubbene ?Andre forslag ?

Skrevet

Hvis du sier noe om hvor stort det skal være så er det sikkert enklere for de som evt. vil gjøre det å lage seg opp noen ideer :icon_redface:

Skrevet
Hvis du sier noe om hvor stort det skal være så er det sikkert enklere for de som evt. vil gjøre det å lage seg opp noen ideer :wub:

Ja det var det da

Er ikke så da data teknisk ... :icon_redface:

Jeg tenkte å ha det som en slags logo, slik som Hundesone logoen på toppen. På den str altså. Om noen ble noe klokere av det ...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...