Gå til innhold
Hundesonen.no

Dag sindre her :)


dsg

Recommended Posts

Skrevet

Hei alle sammen.Jeg heter Dag sindre og kommer fra Fredrikstad,hvor jeg bor med min forlovede og 3 barn.Får oss en Jack Russel fredag 20.03.09,og gleder oss masse :ahappy: Jeg har hatt en del hunder tidligere,men bare store gutter som Cane corso,Rottweiler og Schæfer. Så det skal bli gøy å ha en liten hund med stor motor ;)

Skrevet

Hei og velkommen! Ikke la deg skremme av oss gale kvinnfolk, vi trenger menn til å få oss ned på landejorda innimellom :ahappy:

Skrevet

Velkommen, velkommen ;) Jeg har da en samboer ved navn Dag, en sønn ved navn Sindre, har en eks med JRT, og en hund fra Fredrikstad :ahappy: Er det nok likhetstrekk da eller?

Skrevet

Heisann:) velkommen til forumet;) bor ikke så langt unna meg du, Skiptvet :ahappy:

så du får ta med deg hund og famile på treff etterhvert ;)

Skrevet

Velkommen inn i galskapen...;)

og som Armagnac sier; du får ta med deg familien og hunden og bli med på hundetreff etterhvert...:ahappy:

Skrevet
Velkommen, velkommen :) Jeg har da en samboer ved navn Dag, en sønn ved navn Sindre, har en eks med JRT, og en hund fra Fredrikstad :icon_confused: Er det nok likhetstrekk da eller?

Da begynner det å ligne noe

  • 2 weeks later...
Skrevet

Hei hei.

Velkommen. Jeg bor i Sarpsborg og har en JRT på litt over 4 mnd. Du får gjøre som armagnac sier å bli med på treff etterhvert :lol: Morsomt med flere JRT!

Skrevet
Hei hei.

Velkommen. Jeg bor i Sarpsborg og har en JRT på litt over 4 mnd. Du får gjøre som armagnac sier å bli med på treff etterhvert :) Morsomt med flere JRT!

Det kunne vært gøy å sett menneskene bak kallenavna :)

JRT er en flott hund,men også den mest egne hunden jeg har hatt :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...