Gå til innhold
Hundesonen.no

Doggiser på nettby


tm100001

Nettby  

50 stemmer

  1. 1.

    • Ja
      31
    • Nei
      15
    • Har hatt
      4
    • Skal få
      0


Recommended Posts

Skrevet

Nei, jeg har ikke, har aldri hatt, kommer aldri til å få, aner ikke hva det er, og har aldri vært på siden engang.

Skrevet

Jeg har nettby. Syns egentlig det hele er ganske dumt, og med helt elendige "nyheter", og at det er utrolig mange fjortiser der inne. Hadde nok brukt facebook mye mer i stedet, hadde det ikke vært for at alle vennene mine har nettby og nesten ingen har fb. :ahappy:

Kaller meg hmaraak, om noen er nysgjerrige :ahappy:

Skrevet

Kaller meg Rijiy. Profilen med alle de teite sitatene jeg har rappa fra alt og alle :ahappy: Er inne der en gang eller to om dagen, er ikke akkurat siden jeg prioriterer...

Skrevet

Har, av den enkle grunn at det ofte havner en del festbilder da, og da er det greit å se hva som kommer ut. Bruker den også til kontakt med noen som ikke har facebook. For bruker FB mye mer. Nettby er desverre preget av veeeldig mange fjortisser.

EDIT; Heter "gunstad" om noen har intr. Og ja, jeg vurderte i et ironisk øyeblikk å hete blondbaby oppkalt etter mailen min fra 5 klasse! :ahappy:

Guest Maritus
Skrevet

Actuate heter jeg på nettby ; ) Er nok ikke ANTI-hekta, men ganske hekta er jeg nok.

Skrevet

Jeg har profil, men er aldri inne. Jeg syns stedet er teit og gruppene er enda teitere, nyhetene er teitest :ahappy: Og jeg er lei av å få PM av gamle gubber som spør om tlf-nummer

Skrevet
Jeg har profil, men er aldri inne. Jeg syns stedet er teit og gruppene er enda teitere, nyhetene er teitest :ahappy: Og jeg er lei av å få PM av gamle gubber som spør om tlf-nummer

Haha, før spurte jeg alltid folk med nettby "er du fjortis eller pedofil?" :ahappy:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...