Gå til innhold
Hundesonen.no

Heikki, Tinka og Lotta


Payamon

Recommended Posts

Skrevet

Heikki, Tinka og Lotta møttes i Lillestrøm i går for å leke og sosialiseres litt, her kommer noen bilder!

IMG_1365.jpg

IMG_1368_1.jpg

IMG_1369_1.jpg

IMG_1374.jpg

IMG_1381_1.jpg

IMG_1395.jpg

IMG_1399.jpg

IMG_1406.jpg

IMG_1410.jpg

IMG_1423.jpg

IMG_1428.jpg

IMG_1431.jpg

Takk for fint treff. :D

Skrevet

*lalalalalalalalala* De er IKKE søte! De er IKKE søte... Blondiemamma ble IKKE valpesyk nå... lalalalala... herregud for noen nydelige pelsdotter.. Ikke sundt å vise frem sånne bilder. Nydelige små pelsballene :D

Skrevet

å herregud,jeg dør på meg! så herlige små bamser! :P:wub:

*snike seg til lillestrøm for å begå hundenapping* :P:P

Skrevet

Oi, så pene pene bilder! Og pene små søte valper :wub: Var artig treff ja, men vet ikke helt om jeg tør å gjøre det igjen dersom folk skal begynne å drive med hundenapping gitt :P

  • 2 weeks later...
Skrevet

Heikki, Tinka og Lotta har vært på treff igjen! Tok ikke noe særlig med bilder fordi det var så mørkt, men filmet bittelitt. (Veldig mørkt for det også da i grunn :ahappy: ) Synes å huske at posten min blei sletta her en gang før fordi jeg posta YouTube videoer i en tråd, så jeg prøver å linke istedet:

Lotta, Heikki & Tinka http://www.youtube.com/watch?v=LwIDt3Of6yU...re=channel_page

TInka & Lotta http://www.youtube.com/watch?v=EXAzJKd6_RM...feature=channel

Lotta & Heikki

(Om ikke det er lov heller så går det an å søke på "Payamon" på YouTube).

Man ser nesten bare Lotta i mørket siden hun er hvit :cry:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Fulger er veldig spennende dyr! Håper du finner en god vei inn i "miljøet". Også gleder jeg meg til nerdetråder om hvordan aktivisere/mosjonere/fore fugl. Du har jo hageplass nok til stort utebur (om det er innafor da, kan jo ingenting om sånt jeg), er vel viktig med variasjon for fugler også, så kan de få litt uteliv når forholdene er rett... Oi, kjente jeg ble litt engasjert nå😄  
    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...