Gå til innhold
Hundesonen.no

Julefilm på maks 1 1/2 time


xxx12345

Recommended Posts

Skrevet

Tre nøtter til Askepott utgår, den skal sees på juleaften.

Grunnen er at vi skal se en film på skolen på torsdag, og planen var Love Actually. Men siden den er 2 timer og 10 min lang så går det ikke siden vi bare har 1 1/2 time til rådighet før andre klasser skal ha filmsalen.

Skrevet

"A christmas carol" er jo søt. Finnes i hundre innspillinger og jeg vet ikke hvor lang den er, men neppe så lang...?

Eller hva med noe tåpelig som "Alene hjemme" eller den der Chevy Chase-filmen som alltid går minst en gang i året...? National Lampoon's Christmas Vacation?

Ellers finnes det jo flere søte tegnefilmer som er julete... Kommer jo an på hvem som skal se da! :lol:

Eller "Elf".... er 97min da.

Skrevet

The nightmare before christmas, som nevnt over her! Er på *sjekke imdb*... 76 minutter!

Reisen til julestjernen?

Hjemme alene (er det ikke jul i den?)

Skrevet
De som skal se filmen er niendeklassinger. Ser ikke helt for meg grøssere osv :lol:

Noe morsomt da? Tegnefilmer og sånt blir kanskje for tøft for de kule gutta.....?

The Grinch er jo kul da... Men den er litt lang, tror jeg...

Skrevet
Noe morsomt da? Tegnefilmer og sånt blir kanskje for tøft for de kule gutta.....?

Jepp, noe søtt og morsomt. Spekulerer på The Stone Family - men den hadde jeg tenkt å vise i morgen. Da må jeg finne en ny film til i morgen ettermiddag, og alle filmene jeg har her er for lange..

Skrevet
Jepp, noe søtt og morsomt. Spekulerer på The Stone Family - men den hadde jeg tenkt å vise i morgen. Da må jeg finne en ny film til i morgen ettermiddag, og alle filmene jeg har her er for lange..

Men den National Lampoon-saken da? Den pleier å være en hit.... Jeg synes han duden er skikkelig plagsom, men det er nå bare meg.... :lol:

Den er.... *sjekke* 97 minutter.... Min erfaring er at det rekker man på en dobbelttime. :D

Skrevet

Reisen til julestjernen :lol: Den ser jeg alltid på julaften. Hvis den er for lang får du bare holde de inne i friminuttet. Gjør alltid læreren vår med oss, hehe!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...