Gå til innhold
Hundesonen.no

Bug i nyopprettede emnetitler?


Recommended Posts

Skrevet

Alle emnetitler som blir laget nå, får Store Bokstaver I Begynnelsen Av Hvert Eneste Ord.

Er det en liga med mennesker som har rottet seg sammen, eller er det noe teknisk i forumet? Ser hvertfall meget rart ut :D

Skrevet

Ja, var det jeg tenkte først også. Men så la jeg merke til at det var veeeldig mange som hadde en sånn sær skrivemåte, liksom :D

Skrevet

Det er sånn på et annet IP.Board jeg er medlem av, tror det ligger gjemt inni en eller annen update :D

Skrevet

Jeg stusset også litt på dette her, det var en noe merkelig trend... Småirriterende, så jeg håper det kan fikses :D

Skrevet

Småirriterende. Det blir slik at jeg leser ordene "hakkete" fordi det ser ut som om en ny setning starter.

Bug ... I ... Nyopprettede ... Emnetitler. :D

Skrevet

Ser for meg Espen.

"Oooh, ny knapp i kontrollpanelet, aner ikke hva den gjør! *trykke* Hmm, ingenting skjedde"

Og så etter en stund kommer tråden i tilbakemeldinger :D

Skrevet
Ser for meg Espen.

"Oooh, ny knapp i kontrollpanelet, aner ikke hva den gjør! *trykke* Hmm, ingenting skjedde"

Og så etter en stund kommer tråden i tilbakemeldinger :D

Ehmm ingen kommentar :D:P

Egentlig skulle den fjerne hvis du skrev bare JEG TRENGER HJELP forumet til Jeg Trenger Hjelp, men den virket litt bedre en det

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...