Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 293
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mini ble 10 år i går

Bestilte et maleri av min beste venn som nå er ferdig ❤️

Venter på at jeg skal bli med ut igjen...

Posted Images

Skrevet
Hehe, for en søt film. Den valpen kavet og kavet for å komme seg opp på starten av filmen :D

Hehe,den lille valpen var en skikkelig tøffing :D

Skrevet

For en hærlig liten kar! Flott og se at minihundene også kan brukes! En av de tidligste bildene, hvor han løper over bommen er min favoritt - det ser ut som han gliser :huh: Apportbukkbildene var også rå!

Veldig skarpe og fargesterke bilder - hva slags kamera bruker du?

Skrevet
Tusen takk ;) Jeg bruker Canon EOS 350 D:)

Jeg tenker litt på og kjøpe meg Canon EOS 450 D , og hvis det blir så bra bilder med 350 så gleder jeg meg virkelig! :P

Han er utrolig nydelig! ;) Du er heldig :huh:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet
tihi, det gikk bedre uten blonde forstyrellser ja? :)

hehe, neida, han er superflink lille mini gullet :P

:) Nei,han har jo ikke tid til å apportere når godluktende Emma er i nærheten :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
    • WOW!! Grattis😍🥳 Superbra jobba!!
    • Gratulerer så mye. 👏🤩
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...