Gå til innhold
Hundesonen.no

Drammens folk, hvor er dere?


TineSimbaNana

Recommended Posts

Vi vil gjerne prøve å være med vi, men det er litt variabelt når jeg kan, med tanke på skole og jobb. Søndager er det som passer best for min del. Det er eneste dagen jeg har helt fri bortsett fra utstillinger, og det skal vi ikke delta på på en stund :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

OT, men Finnmark?! Hva skal du oppi der og gjøre? :ermm:

Jeg skal gå på folkehøyskole. Hundekjøring og villmarksliv!! Drar imorgen tidlig og har meg Amira :whistle: Det blir trist å reise fra Yippie... Jeg kommer hjem i feriene da (høstferien er første), så jeg får prøve å tenke på at det ikke er sååå lenge til jeg ser henne!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg skal gå på folkehøyskole. Hundekjøring og villmarksliv! Drar imorgen tidlig og har meg Amira :D Det blir trist å reise fra Yippie... Jeg kommer hjem i feriene da (høstferien er første), så jeg får prøve å tenke på at det ikke er sååå lenge til jeg ser henne!

Så spennende! :whistle: Lykke til! Skjønner godt at du kommer til å savne Yippie, men er jo godt at du har med Amira i hvert fall :ermm:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg skal gå på folkehøyskole. Hundekjøring og villmarksliv! Drar imorgen tidlig og har meg Amira :whistle: Det blir trist å reise fra Yippie... Jeg kommer hjem i feriene da (høstferien er første), så jeg får prøve å tenke på at det ikke er sååå lenge til jeg ser henne!

Jeg misunner deg så utrolig for den der! Ett år igjen før jeg drar

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Stoffbur var jo en idé! Det tror jeg ikke hun har noe forhold til fra før, så da er det kanskje mulig å begynne helt fra start med positive assosiasjoner. Det skal jeg prøve!
    • Det høres jo ut som du må jobbe med å gjøre bil til noe mer positivt som et separat prosjekt. Det fikser du! Kan du ha med bur på trening og sette ut et annet sted for pause/hvile? Eller teppe et sted du kan binde henne? Vil et stoffbur funke og være annerledes nok til å senke terskelen litt? Kompostgrinder?
    • Det viser seg nå at hun rett og slett har traumer relatert til bilkjøring og spesielt det å bli forlatt alene i bil. Det er såpass alvorlig at jeg ikke har lyst til å gå nærmere inn på det ettersom tidligere eier ikke er her og kan forsvare seg, men dette gjør det ekstremt vanskelig både å gå på kurs og delta på treninger, ettersom jeg ikke kan "pause" henne i bil (da blir hun så stressa at det ikke er mulig å få kontakt med henne i det hele tatt). Hun har rett og slett ingen steder å slappe av på kurs/trening. Dette er utrolig fortvilende og jeg kjenner meg litt motløs akkurat nå... Hun er veldig trenbar og en kjempesøt hund innafor de rammene der hun føler seg trygg, men skal jeg ha sjans til å få gjort noe med øvrig problematferd (som det viser seg å være mye av) må vi gå på kurs og trene...
    • Takk, er veldig trist men vi fikk over 12 år sammen så litt trøst i de gode dagene.
    • Kondolerer❤️💔 Er vondt å miste sin beste venn🌸
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...