Gå til innhold
Hundesonen.no

Enten eller !


Kristiin

Recommended Posts

Skrevet

Enten eller !

Er dålig til og forklare men det er sånn at jeg begynner med og bestemme et emne + enten eller.

Etter at ti stk. har tatt en enten eller i det emne. Lager innlegger nr 11 ett nytt emne. osv ..

eks.

Hund

Person nr ! (bestemer emne) Korthåra eller langhåret?

Person nr 2 Korthåret.

........... ........ ........

Person 11. ..........

Nytt emne klær

Puff eller skjærf?

......

skjønner ?

Jeg starter !

Emne Hunderaser!

Rotwailer eller dobermann ?

  • Svar 315
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Jack Russell Terrier!

Var det jeg som skulle starte nytt emne?

I så fall: Matretter

Pizza eller taco?

Skrevet
Pannekaker

Katt eller Hund?

Jeg tror du må holde deg til matretter fortsatt. Det er først nr 11 som svarer som kan velge et nytt tema...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...