Gå til innhold
Hundesonen.no

Ånden i lampen!


TollerRetriver

Recommended Posts

Skrevet

Så denne leken på et annet forum. Tenkte vi kunne prøve her.

Er utrolig dårlig på å forklare så jeg bare viser hvordan leken er.

1.person: Jeg ønsker meg en bil!

2.person: Ønske oppfylt, men bilen mangler motor, seter og ratt.

Jeg ønsker med 1 million kroner.

3.person: Ønske oppfylt, men...

Ikke det beste eksempelet, men dere skjønner hva jeg mener.

Liksom ødelegge etter man har oppfylt..

Da begynner jeg:

Jeg ønsker meg en sjokoladekake.

:ahappy:

  • Svar 77
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Du får det, men desverre mister du lappen to dager etter fordi du kjørte for fort.

Jeg ønsker meg bedre språkøre.

Edit: var visst for sen

Skrevet
det får du.. men når du våkner inser du at du drepte alle lærerne på skolen så derfor fikk du fri, og må sitte 20 år i fengsel :P

jeg ønsker meg hmmm ingenting?

Du ble for sen, HippiPippi.. Jeg var først! :ahappy:

Skrevet

du får nye sko, men det var det flere som ville ha så de ble stjålet.

Jeg ønsker meg et svømme basseng i hagen.

EDIT: NOO to late : (

Skrevet

Kjæresten din er hos deg, men forteller at han har vært utro :lol:

Og du får svømmebasseng - men det tiltrekker seg alle i nabolaget og mange unger, slik at det bare blir bråk og mas!

Jeg ønsker meg en superfin dag!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...