Gå til innhold
Hundesonen.no

Hei til alle 187 gjester som er her akkurat nå!


Symra&Pippin

Recommended Posts

Hei alle sammen! Jeg har lyst til å hilse på dere og høre om hundene og de andre dyrene dere har! Dere har sikkert interessante ting og fortelle, og erfaringer dere kan dele med oss. Stikk hodet inn gjennom døra da vel, ikke bare kikk inn gjennom vinduet! :thumbsdown:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det kan da virkelig ikke ha vært 187 gjester her inne på samme tid? Hva er oddsene for det liksom?

Det pleier alltid å være veldig mange gjester her (som oftest mange flere enn påloggede medlemmer), og jeg har alltid lurt på hvorfor i alle dager de ikke registrerer seg!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg blir også automatisk logget inn med mindre jeg er på en annen bruker eller pc, og da gidder jeg ikke å logge meg inn med mindre jeg skal skrive innlegg. Men allikevel, det er jo mange gjester, ofte mer enn tre ganger så mange som det er påloggede medlemmer...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Den teller ikke alltid riktig den gjestesaken - den teller med søkeroboter og den gjør noe med noen IP adresser så det ser ut som det er flere gjester enn det er. ;)

Nå ødela du illusjonen min om at mange mange følger med på Sonen <_<

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Skal være den første som skriver om dyrene mine som trådstarter spurte om,hehe.

Jeg har en katt som heter Pippi(egentlig er det sambo sin,men liker å si at hu er min for hu er sååå vakker).Pippi er ei kastrert skipskatt på 1 år gammel,hu er kridd hvit med knall blå øyne.Hu er ei veldig sær og spesiell katt som kunn vil ha oppmerksomhet av meg når jeg sitter på kjøkkenet å røyker,da tigger hu mat hvis ikke det er mat der.Ellers er det "pappa" for alle pengene.Hu er inne katt,hat prøvd å ha hu ute men hu er livredd så det har vi droppa.

Har også en katt til som heter Dennis(kastrert),han er 6mnd og også inne katt.Han er "mamma`s" lille baby.Dennis har hatt en veldig tung start på livet sitt med masse sykdom som han aldri blir frisk fra.Nå i det siste har han desverre blitt så syk at vi må avlive han.(har veldig puste problemer + div andre ting som dyrlegen ikke finner ut hva er).Dennis har helt fram til nå vært en veldig aktiv gutt som finner/fant på rampe streker konstant,han er familiens "store" klovn og sjarmtroll.

Også helt til slutt Lurven da,han er en 3 år gammel kastrert hann hund som er blanding av:schæfer,bordie collie,elghund og husky.Han er en utrolig tålmodig gutt som godtar absolutt alt fra katter og hunder.Er egentlig ikke så mye å si om han utenom at han er bare verdens herligste og snilleste hund.

Dere kan jo gå inn på hjemmesiden min å se på dyrene mine hvis dere vil da!http://www.123hjemmeside.dk/susanns-side

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...