Gå til innhold
Hundesonen.no

Tur til gamleskolen


Jeampi

Recommended Posts

Skrevet

I dag var jeg og Pito på tur til gamleskolen og koste oss :)

Vi gikk alene og det passer oss veldig bra. Så kan vi ta det tempoet som passer oss og ingen som står og maser hvis jeg stopper for å ta bilder :D

Turen brukte vi ca 1 1/2 time på :D Ikke så langt men det er en flott tur :D

Pito på vei opp. Har tid til å stoppe å smile til kameraet :D :

gamleskolen.jpg

Pito på toppen. og Sitter på det som var trappen til gamleskolen.

Ryktet sier at en mann døde på den trappen en gang. Han bare satte seg ned og døde :-o Men det var når skolen var der enda. Nå er det jo revet.

gamleskolen1.jpg

Poserer i høstløvet:

gamleskolen2.jpg

Så fint det er med masse fargerike blader:

gamleskolen3.jpg

Soppen er begynt å komme også :D

sopp.jpg

Skrevet

IKKE SITT PÅ TRAPPA SOM MANNEN DØDE PÅ, PITO!!!

hehe :)

Flotte bilder!! Soppene var jo bare helt vanvittig fine!!!!

så langt høsten har kommet hos dere da!!! Ingen gule blader her.... og i dag var det 25 grader ute!

Skrevet

tusen takk alle sammen ;)

Silje! : :)

25 grader? Her er det sikkert 15-16 og regn og vind om en annen. Men jeg liker høsten så det gjør ikke meg noe ;)

Skrevet

Pito er nydelig!! ;) flotte bilder!

25 grader? Her er det sikkert 15-16 og regn og vind om en annen. Men jeg liker høsten så det gjør ikke meg noe :)

det skulle jeg visst da jeg kom til bergen i piratbukse og sandaler og greier. høljet ned og 9 grader ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
    • WOW!! Grattis😍🥳 Superbra jobba!!
    • Gratulerer så mye. 👏🤩
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...