Gå til innhold
Hundesonen.no

På din iTunes akkurat nå?


HHC

Recommended Posts

Skrevet

mm har slet ikke skiftet musik på min ipod siden jeg fik den for 1 år siden, har pop, rock og dansemusik på den, men hører aldrig det samme da jeg har flere hundrede sange på den.

Skrevet

Akuratt nå er det "Bvg & Ulovlig - tenke på livet". For tida går det mest i Ulovlig, bVg, Josty, Basic.... :)

Skrevet

Har noe som alltid er der; endel av Placebo sitt, noe HIM, noe Fall Out Boy, noe The Used, The Fray. Ellers har jeg nå behov for gla'musikk som jeg jogger til, da har jeg Walk the Walk av Venke Knutsson, David Guetta (The world is mine, Love don't let me go), The Killers, noe Cascada.. Altså treningsmusikk.

Skrevet

Akkurat nå går "How long - Red Hot Chillipeppers" :)

Ellers er det endel Jason Mraz, Sondre Lerche, Nightwish, Evansecense, The Beatles, Queen, Dream Theater, Flogging Molly, Frenz Ferdinand, Kean, The Killers, Within Temptation, Guns N' Roses, Kaiser Chifs, Led Zepplin, Pink Floyd, The Rolling Stones, Coldplay, Starsailor, Oasis, Supertramp og masse annet som går ;)

Skrevet

Har over 7000 sanger inne - akkurat nå spilles Pirate Love - "Black Vodoun Space Blues". Grisetøft nytt norsk band folk som liker rock bør sjekke ut :)

Skrevet

For tiden går det veldig mye i Michael Jackson - må jo feire 25 års jubileumet for den meste solgte cd'en ever --> Thriller :)

Ellers går det mye i Coldplay, Sting, Supertramp, Roxette, Guns'n Roses, Martika, U2, Christina Aquilera +++++

Guest Christine
Skrevet
Akkurat nå: Breath, Away og Evil Angel av Breaking Benjamin

Åhh, Breakin Benjamin :)

Guest Christine
Skrevet
Signeres!

Og har dere hørt Poets of the Fall?

Hadde aldri hørt om dem før jeg. Søkte etter noen sanger på youtube, og det var jo ikke så værst!

Skrevet

Akkurat nå:

Sailing ships- Whitesnake (vakker, vakker sang)

My Sweet Prince,

The Crawl,

Commercial for Levi,

Sleeping with Ghosts,

I Know- Placebo (er alltid på mp3'en)

Without you I'm nothing- Placebo+David Bowie

Kashmir- Led Zeppelin (! *Fineste sangen*)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...