Gå til innhold
Hundesonen.no

Farge på Scrollen i FF


Wanderlust

Recommended Posts

Skrevet

JEg småplundrer litt med hjemmesiden om dagen, og scrollen får ikke de "egendefinerte" fargene som jeg vil den skal ha i FF. Kan virke som om CSS dokumentet mitt ikke fungerer, da skrift og alt blir annerledes i FF enn i IE. Noen som har noe tips? Hva kan jeg gjøre?

Skrevet

Er du sikker på at Firefox støtter egendefinert scrollbarfarge i det hele tatt? Jeg innbiller meg at de kodene ikke er gyldige lenger, men det kan hende jeg tar feil selvfølgelig. IE er jo i en klasse for seg selv når det gjelder hva som er gyldig og ikke, for å si det mildt.

Skrevet
Er du sikker på at Firefox støtter egendefinert scrollbarfarge i det hele tatt? Jeg innbiller meg at de kodene ikke er gyldige lenger, men det kan hende jeg tar feil selvfølgelig. IE er jo i en klasse for seg selv når det gjelder hva som er gyldig og ikke, for å si det mildt.

Nei jeg aner ikke, kan eegentlig ikke dette. Fikk hjelp med det CSS oppsettet for lenge siden, men har egentlig ikke lagt merke til at det ikke fungerte i FF før jeg knota litt med siden igjen. SÅ noen som vet?

Liker IE jeg :closedeyes:

Skrevet
FF støtter nok ikke farge på scrollbarer nei.. IE og Opera støtter det.

OKei.

For all del, hver sin smak. :whistle: Jeg bare påpekte at IE er litt utenom html-standarden.

Der fikk jeg ennå en grunn til å like IE :D neida. Hver sin smak, som sagt.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...